Ocena strony 2


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Centrum Psychoterapii w Krakowie

Czasami jedna rozmowa wystarczy, by zrozumieć przyczynę swoich problemów i znaleźć ich odpowiednie rozwiązanie. Przyjdź do nas, przekonaj się o tym osobiście, a Twoje życie będzie spokojne i szczęśliwe jak dawniej. Najlepszy psycholog w Krakowie czeka, by Ci pomóc. Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Centrum Psychoterapii w Krakowie
484 0
2 figurki na Boże Narodzenie

Można u nas znaleźć szeroki wybór dewocjonaliów, oferujemy m.in. akcesoria funeralne, modlitewniki, krzyże, różańce. Nasza hurtownia sprzedaje też figurki na Boże Narodzenie, np. dzieciątko Jezus, z plastiku lub gipsu, którymi można udekorować szopkę, stół wigilijny albo kościół podczas okresu świątecznego.

figurki na Boże Narodzenie
313 0
3 Wirtualny cmentarz dla ludzi

W nowoczesnym świecie nadal ważne jest utrzymanie pamięci o zmarłych. Dostępny na naszej stronie wirtualny cmentarz dla ludzi oraz zwierząt pozwala założyć bliskiej osobie internetowy nagrobek, zapalić przy nim symboliczny znicz, a także umieścić na nim bukiet. Jedną z funkcji portalu jest możliwość złożenia kondolencji.

Wirtualny cmentarz dla ludzi
145 0
4 OGLE

We are very proud to say that Polish scientists have followed the path of Copernicus and continue to make extraordinary discoveries. Astronomers who worked on the OGLE project funded by the University of Warsaw have discovered more then 80 extrasolar planets and over one million variable stars and other astral objcets.

OGLE
566 0
5 dziesiątka różańca

W modlitewnym zestawie nie może zabraknąć tego przedmiotu. Ta dziesiątka różańca zakończona medalionem św. Benedykta została wykonana z solidnego materiału, by zagwarantować, że nie zniszczy się w kieszeni spodni, w kurtce czy torebce ani nie zerwie w trakcie modlitwy. Idealny prezent na chrzest, Pierwszą Komunię czy bierzmowanie.

dziesiątka różańca
53 0
6 Zakład pogrzebowy Bielsko-Biała

Wieloletnie doświadczenie w tak wymagającej dużego nakładu pracy i poświęcenia branży jest najlepszym dowodem na to, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zakład pogrzebowy LETE z Bielsko-Białej zajmuje się pełną organizacją uroczystości ostatniego pożegnania. Więcej informacji znajdziecie na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy serdecznie.

Zakład pogrzebowy Bielsko-Biała
413 0
7 Ołtarz

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż produktów i akcesoriów sakralnych. Nieodłącznym elementem wyposażenia każdego kościoła, a także świątyni jest ołtarz. W naszej ofercie dostępne są modele drewniane, a także wykonane z marmuru. Zamówić można gotowy produkt lub zlecić wykonanie na zamówienie.

Ołtarz
345 0
8 Organizacja wesel Kielce

Nasza pasja to organizacja wesel. Już od wielu lat zajmujemy się przygotowywaniem ceremonii zaślubin oraz przyjęć. Jako profesjonalne konsultantki ślubne jesteśmy na bieżąco z trendami obowiązującymi w branży, a także dokładamy wszelkich starań, by w pełni zrealizować pomysły przyszłych małżonków. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym kursie.

Organizacja wesel Kielce
338 0
9 Kominki Toruń

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją różnego rodzaju elementów z naturalnych surowców, takich jak marmur, granit czy onyks. Zakład Kamieniarski Szymon Synowski poleca Państwu kominki wykonywane na indywidualne zamówienie. Proponujemy rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu nadając mu charakter i ciepło. Dysponujemy szeroką paletą materiałów, które sprowadzamy z całego świata. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo nasze dotychczasowe realizacje!

Kominki Toruń
212 0
10 Praca w Holandii

Poszukujesz zatrudnienia? Pragniesz móc cieszyć się terminową wypłatą, która pozwoli Ci nie tylko na zaspokojenie podstawowych potrzeb, uregulowanie płatności, ale i drobne przyjemności? Ogromną szansą jest praca w Holandii. Samodzielny wyjazd poza granice w celach zarobkowych to zawsze ogromne wyzwanie. Dlatego warto skorzystać z naszej pomocy.

Praca w Holandii
163 0
11 Unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych

Dostarczane nam przez klientów oleje przepracowane i inne zagrażające środowisku resztki utylizujemy przy użyciu własnej instalacji. Unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych w RAN-Synchron poprzedza magazynowanie i segregacja na grupy o przybliżonym składzie fizycznym i chemicznym. Taka wstępna selekcja ułatwia i przyspiesza cały proces, a wszystkie substancje badane są w laboratorium - określa się tam stężenie i rodzaj trucizny zawartej w danym produkcie. Eliminację tych toksycznych związków przeprowadzamy m.in. w procesach utleniania oraz koagulacji.

Unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych
532 0
12 Książki psychologiczne

Nasza oferta skoncentrowana jest przede wszystkim na publikacjach z takich obszarów wiedzy jak psychologia, psychoterapia. Książki dostępne w ofercie poruszają specjalistyczną wiedzę i pozwalają poszerzać swoje horyzonty każdemu, kto zainteresowany jest tymi dziedzinami. Proponujemy w Księgarni Terapeutycznej szeroki wybór opracowań, monografii, syntez - już stanowiących kanon literatury branżowej, jak i zupełne nowości. Umożliwiamy zdobywanie i poszerzanie wiedzy dzięki zakupowi sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych pozycji wydawniczych wartych przeczytania.

Książki psychologiczne
478 0
13 Meble ratanowe ogrodowe

Meble włoskie to najlepiej rozpoznawalne meble stylowe. Firmy je wykonujące posiadają wieloletnie doświadczenie. Drzwi wewnętrzne to meble będące wyznacznikiem luksusu. Meble ratanowe ogrodowe wykonywane są również z płyt wiórowych, a wykańczane okleiną drewnopodobną. W ten sposób producenci wykonują meble pokojowe tańsze, które przeznaczone są dla osób z mniej zasobnym portfelem.

Meble ratanowe ogrodowe
273 0
- Formularz
© 2021 www.fdzd.pl