Ocena strony 2


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Coaching biznesowy

Prawdą jest, iż wiele osób uważa, iż to coaching biznesowy jest najistotniejszym oraz najczęściej wykorzystywanym obszarem tego zagadnienia. Jednakże, rzeczywistość jest zupełnie inna, bowiem każdy kto pragnie odnieść sukces na polu zawodowym, powinien postarań się o doprowadzenie do ładu życia prywatnego.

Coaching biznesowy
507 0
2 Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Zajmujemy się terapią osób ogarniętych nałogiem alkoholizmu, lekomanii lub przyjmowania narkotyków. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień ustala indywidualny plan kuracji każdego pacjenta, rozpoczynając od bezpłatnej detoksykacji. Zapewniamy całodobową opiekę personelu, w którego skład wchodzą wykwalifikowani terapeuci, jak również pielęgniarki. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień
281 0
3 Praca w Holandii

Poszukujesz zatrudnienia? Pragniesz móc cieszyć się terminową wypłatą, która pozwoli Ci nie tylko na zaspokojenie podstawowych potrzeb, uregulowanie płatności, ale i drobne przyjemności? Ogromną szansą jest praca w Holandii. Samodzielny wyjazd poza granice w celach zarobkowych to zawsze ogromne wyzwanie. Dlatego warto skorzystać z naszej pomocy.

Praca w Holandii
163 0
4 Unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych

Dostarczane nam przez klientów oleje przepracowane i inne zagrażające środowisku resztki utylizujemy przy użyciu własnej instalacji. Unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych w RAN-Synchron poprzedza magazynowanie i segregacja na grupy o przybliżonym składzie fizycznym i chemicznym. Taka wstępna selekcja ułatwia i przyspiesza cały proces, a wszystkie substancje badane są w laboratorium - określa się tam stężenie i rodzaj trucizny zawartej w danym produkcie. Eliminację tych toksycznych związków przeprowadzamy m.in. w procesach utleniania oraz koagulacji.

Unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych
532 0
5 Psycholog Kielce

W gabinecie świadczone są usługi z zakresu pomocy leczniczej, a także diagnostyki Pacjentów posiadających różnego rodzaju problemy lub schorzenia dotyczące ich psychiki lub ogólnego zachowania. Psycholog Anna Banasik w swoim gabinecie w Kielcach przyjmuje zarówno pary i rodziny, jak i osoby indywidualne, które potrzebują pomocy w przywróceniu ich równowagi psychicznej po sytuacji kryzysowej, takiej jak żałoba, rozwód, wypadek, czy innego rodzaju zdarzenia losowe. Leczone są również stany depresyjne oraz lękowe.

Psycholog Kielce
517 0
6 Książki psychologiczne

Nasza oferta skoncentrowana jest przede wszystkim na publikacjach z takich obszarów wiedzy jak psychologia, psychoterapia. Książki dostępne w ofercie poruszają specjalistyczną wiedzę i pozwalają poszerzać swoje horyzonty każdemu, kto zainteresowany jest tymi dziedzinami. Proponujemy w Księgarni Terapeutycznej szeroki wybór opracowań, monografii, syntez - już stanowiących kanon literatury branżowej, jak i zupełne nowości. Umożliwiamy zdobywanie i poszerzanie wiedzy dzięki zakupowi sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych pozycji wydawniczych wartych przeczytania.

Książki psychologiczne
478 0
7 ślub na plaży

Firma Gustowne wesele to profesjonalni organizatorzy przyjęć weselnych i ślubów, których usługi z pewnością oszczędzą mnóstwo czasu i nerwów wszystkim chcącym się pobrać parom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej http://www.gustownewesele.pl/ - być może znajdziecie tam pomysły, które wcześniej nawet nie przyszły Wam do głowy.

ślub na plaży
170 0
8 Psychoterapeuta Warszawa

Bardzo ważny dla najmłodszych jest dobry psycholog dziecięcy. Warszawa jest miastem, które promuje właśnie takie rozwiązania, mające na celu rozwój najmłodszych z różnego rodzaju zaburzeniami. W klinice WCP oferowana jest pomoc na najwyższym poziomie. Psycholodzy i psychoterapeuci tworzący zespół w tej klinice mają wieloletnie doświadczenie i ogromne umiejętności w zakresie pomocy dzieciom.

Psychoterapeuta Warszawa
412 0
9 Sklep z narzędziami

Prowadzę profesjonalny punkt naprawy samochodów. Od jakiegoś czasu nosiłem się z myślą o rozbudowie mojego warsztatu. Wreszcie podjąłem tę jakże ważną decyzję. Tym samym musiałem zakupić nowe narzędzia. Sklep RG pomógł mi w wyposażeniu nowej części warsztatu. W celu uniknięcia dodatkowych kosztów wszystkie narzędzia ręczne kupiłem u jednego dostawcy. Zdobyłem tym samym bardzo atrakcyjne rabaty.

Sklep z narzędziami
292 0
10 Producent ogrodzeń metalowych Zaun

Jeżeli interesują Państwa panele, siatki i maty zgrzewne - zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasze maty zgrzewne nadają się idealnie do pracy i gwarantują najwyższą jakość usługi. Nasze maty zgrzewne zaprezentowane są na stronie www, gdzie serdecznie Państwa zapraszamy!

Producent ogrodzeń metalowych Zaun
254 0
11 Meble ratanowe ogrodowe

Meble włoskie to najlepiej rozpoznawalne meble stylowe. Firmy je wykonujące posiadają wieloletnie doświadczenie. Drzwi wewnętrzne to meble będące wyznacznikiem luksusu. Meble ratanowe ogrodowe wykonywane są również z płyt wiórowych, a wykańczane okleiną drewnopodobną. W ten sposób producenci wykonują meble pokojowe tańsze, które przeznaczone są dla osób z mniej zasobnym portfelem.

Meble ratanowe ogrodowe
273 0
- Formularz
© 2018 www.fdzd.pl