Ocena strony 2


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Organizacja wesel Gdańsk

Jesteśmy profesjonalnymi wedding plannerami i działamy na terenie Trójmiasta. Do naszych usług zalicza się organizacja wesel w Gdańsku i okolicach. Proces przygotowań do tego wydarzenia pochłania dużo czasu, oferujemy więc naszą pomoc i doświadczenie. Proponujemy liczne scenariusze, dzięki którym można w każdym szczególe zaplanować uroczystość. Oferujemy rozwiązania klasyczne lub nietuzinkowe. W planowaniu uwzględniamy wszystkie wizje, pomysły i uwagi młodej pary, aby ten dzień był dla nich idealny.

Organizacja wesel Gdańsk
163 0
2 Powództwo o uzgodnienie płci metrykalnej dla osób transpłciowych

Kancelaria specjalizuje się w sprawach dotyczących klientów chcących dokonać tranzycji prawnej. Pierwszą trudnością jest sporządzenie odpowiedniego pisma. Powództwo o uzgodnienie płci metrykalnej dla osób transpłciowych kierowane jest do sądu i opiera się na pozwie przeciwko rodzicom. Kancelaria wytacza je w imieniu swoich Klientów.

Powództwo o uzgodnienie płci metrykalnej dla osób transpłciowych
46 0
3 Praca w Holandii

Poszukujesz zatrudnienia? Pragniesz móc cieszyć się terminową wypłatą, która pozwoli Ci nie tylko na zaspokojenie podstawowych potrzeb, uregulowanie płatności, ale i drobne przyjemności? Ogromną szansą jest praca w Holandii. Samodzielny wyjazd poza granice w celach zarobkowych to zawsze ogromne wyzwanie. Dlatego warto skorzystać z naszej pomocy.

Praca w Holandii
163 0
4 Unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych

Dostarczane nam przez klientów oleje przepracowane i inne zagrażające środowisku resztki utylizujemy przy użyciu własnej instalacji. Unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych w RAN-Synchron poprzedza magazynowanie i segregacja na grupy o przybliżonym składzie fizycznym i chemicznym. Taka wstępna selekcja ułatwia i przyspiesza cały proces, a wszystkie substancje badane są w laboratorium - określa się tam stężenie i rodzaj trucizny zawartej w danym produkcie. Eliminację tych toksycznych związków przeprowadzamy m.in. w procesach utleniania oraz koagulacji.

Unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych
532 0
5 Książki psychologiczne

Nasza oferta skoncentrowana jest przede wszystkim na publikacjach z takich obszarów wiedzy jak psychologia, psychoterapia. Książki dostępne w ofercie poruszają specjalistyczną wiedzę i pozwalają poszerzać swoje horyzonty każdemu, kto zainteresowany jest tymi dziedzinami. Proponujemy w Księgarni Terapeutycznej szeroki wybór opracowań, monografii, syntez - już stanowiących kanon literatury branżowej, jak i zupełne nowości. Umożliwiamy zdobywanie i poszerzanie wiedzy dzięki zakupowi sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych pozycji wydawniczych wartych przeczytania.

Książki psychologiczne
478 0
6 Meble ratanowe ogrodowe

Meble włoskie to najlepiej rozpoznawalne meble stylowe. Firmy je wykonujące posiadają wieloletnie doświadczenie. Drzwi wewnętrzne to meble będące wyznacznikiem luksusu. Meble ratanowe ogrodowe wykonywane są również z płyt wiórowych, a wykańczane okleiną drewnopodobną. W ten sposób producenci wykonują meble pokojowe tańsze, które przeznaczone są dla osób z mniej zasobnym portfelem.

Meble ratanowe ogrodowe
273 0
- Formularz
© 2023 www.fdzd.pl