Ocena strony 3


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Nauka języka niemieckiego dla dorosłych online

Możemy Państwu zaproponować zajęcia indywidualne oraz grupowe dla osób chcących podszkolić mowę naszego zachodniego sąsiada. Nauka języka niemieckiego dla dorosłych odbywa się online, co pozwala zaoszczędzić czas na dojazdy do szkoły. Jesteśmy w stanie dostosować program do poziomu wiedzy w mowie i piśmie.

Nauka języka niemieckiego dla dorosłych online
94 0
2 Zabawki ogrodowe dla dzieci

W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe zabawki ogrodowe. Wykonane one zostały z materiałów odpornych na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Nasze zabawki ogrodowe dla dzieci pozwolą więc Państwa dziecku bawić się radośnie i, przede wszystkim, bezpiecznie. Warto skorzystać z naszej niezwykłej oferty.

Zabawki ogrodowe dla dzieci
340 0
3 Klocki magnetyczne

Rozbudzają wyobraźnię przestrzenną, znacznie usprawniają zdolności manualne oraz poprawiają chwytność dłoni. Jeżeli jednak to za mało, to warto wspomnieć, iż klocki magnetyczne pozwalają także na tworzenie fenomenalnych kompozycji, budowania świata i jego bohaterów od podstaw. Są więc wspaniałym remedium na nudę dla dzieci w różnym wieku. Ciekawy sposób łączenia poszczególnych modułów oraz nieskończona ilość możliwości sprawiają, iż zabawa ta nigdy się nie nudzi i zawsze zaskakuje. Nasze zestawy są niezwykle angażujące.

Klocki magnetyczne
59 0
4 Technikum Menedżerskie

Oferta naszego znajdującego się w Toruniu technikum menedżerskiego obejmuje przede wszystkim kształcenie w zawodach związanych z transportem szynowym. Naszym uczniom zapewniamy, oprócz doskonałego zaplecza dydaktycznego oraz wsparcia wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, stypendia motywacyjne, praktyki zawodowe organizowane przez naszego partnera - specjalisty z zakresu kolejnictwa, a także zakwaterowanie w nowocześnie urządzonym, mieszczącym się przy placówce internacie. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wszelkie informacji dot. rekrutacji.

Technikum Menedżerskie
259 0
5 Liceum Sokrates

Szukasz liceum w Bydgoszczy , które zapewni Ci solidne przygotowanie do matury i otworzy drogę na wymarzone studia? Świetnie trafiłeś! Nasze prywatne liceum oferuje możliwość nauki w klasach dwujęzycznych i ogólnych, profesjonalną kadrę nauczycieli, którzy skutecznie i zrozumiale przekaże Ci niezbędną wiedzę oraz nowoczesne pracownie lekcyjne. Serdecznie zapraszamy.

Liceum Sokrates
146 0
6 artykuły papiernicze

Nasz sklep internetowy zawiera kompleksową ofertę artykułów niezbędnych każdemu dziecku na każdym etapie edukacji szkolnej. Oferujemy artykuły papiernicze do różnego rodzaju zastosowań, takie jak bibułki, teczki, bloki, zeszyty, wycinanki i wiele więcej. Dostępne w naszej ofercie artykuły to produkty najwyższej jakości od wiodących w branży producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

artykuły papiernicze
389 0
7 leśne przedszkole

Wychodzimy poza tradycyjną klasę, ucząc dzieci otwartości na świat i ciekawości drugiego człowieka. Leśne przedszkole to nietypowa placówka dydaktyczna, która zainteresuje wszystkich rodziców chcących świadomie wychowywać swoje dzieci. Znajdziesz nas na Bemowie, w pięknym ogrodzie i w pobliżu innych terenów zielonych, gdzie często chodzimy na spacery.

leśne przedszkole
189 0
8 Wyprawki dla niemowląt

Czas ciąży to przede wszystkim oczekiwanie i aktywne przygotowywanie się na przyjęcie nowego członka rodziny. Młodym mamom i tatom polecamy nasze wyprawki dla niemowląt, które zawierają wszystko, czego potrzebuje mały człowiek na najwcześniejszym etapie życia. Dzięki naszej stronie internetowej zakupisz wszystko w jednym miejscu.

Wyprawki dla niemowląt
414 0
9 Cena - żłobek Warszawa

Szukasz profesjonalnej opieki dla Twojego dziecka ponieważ ciężko pracujesz? Radosny, doskonale wyposażony żłobek Tańcząca Poziomka w Warszawie zaprasza dzieci w wieku od 10 miesięcy do 3 lat. Cena obejmuje pyszne czterodaniowe i zdrowe posiłki, a także wiele atrakcji dodatkowych i zajęć dydaktycznych. Zapraszamy!

Cena - żłobek Warszawa
539 1
10 Zestawy na drzemkę

Wiemy, jak ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka jest odpowiednio długi i częsty sen. Asortyment naszego sklepu tworzą bawełniane zestawy na drzemkę. Różnorodne modele dostępne są w wersji dla chłopców i dziewczynek. Wzory przedstawiają statki, misie, samoloty, zwierzątka, kwiaty oraz urocze gwiazdki.

Zestawy na drzemkę
334 0
11 Terapia autyzmu Warszawa

Witaj w poradni Przystań Szkraba. Prowadzimy terapie logopedyczne, autyzm, zespół downa oraz inne dolegliwości dziecięce. Serdecznie zapraszamy do naszej placówki w Warszawie na ul Dzielnej 5. Więcej szczegółowych informacje o naszym zespole psychoterapeutów, metodach leczenia oraz naszej placówce znajdą Państwo na naszej stronie.

Terapia autyzmu Warszawa
223 0
- Formularz
© 2022 www.fdzd.pl