Ocena strony 3


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 termometr dla dzieci

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprawdzony i niezwykle precyzyjny termometr elektroniczny, który nie tylko umożliwia łatwe zmierzenie temperatury dziecka, ale także pozwala na uzyskiwanie dokładnych pomiarów. Nasz termometr elektroniczny to urządzenie, które przyda się każdej mamie, która chce zapewnić zdrowie swojemu dziecku.

termometr dla dzieci
123 0
2 Jąkanie się - ćwiczenia

ESBS to dolegliwość, która objawia się zaburzeniami mowy, takimi jak niemożność płynnego wypowiadania się, powtarzanie w kółko jednej sylaby i plątanie się języka - nie tylko w sytuacjach stresujących, ale również na co dzień. Nasza szkoła oferuje ćwiczenia na jąkanie się, które pomagają pozbyć się tego problemu.

Jąkanie się - ćwiczenia
205 0
3 Zabawki

Każdy maluch lubi układać puzzle, konstruować budowle i maszyny z klocków LEGO, czy przytulać się do ulubionej maskotki. Warto inwestować w wytrzymałe i piękne zabawki. Sklep internetowy naszej firmy udostępnia najwyższej jakości akcesoria dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy rodzic znajdzie u nas coś ciekawego dla swojej pociechy. Dysponujemy również bogatym wyborem artykułów szkolnych, takich jak plecaki, piórniki oraz przybory piśmiennicze. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Zabawki
328 0
4 Szkoła języka angielskiego dla dzieci Inowrocław

Mr. Rabbit to nowa szkoła języka angielskiego dla dzieci w Inowrocławiu i Toruniu. Nasi lektorzy z pasją podchodzą do każdego z małych słuchaczy. Oferujemy sprawdzone metody, dzięki którym maluchy uczą się przez zabawę. To jak najbardziej naturalne warunki, w których umiejętności komunikacyjne utrwalają się.

Szkoła języka angielskiego dla dzieci Inowrocław
158 0
5 łóżeczka dziecięce

Każdy chłopiec od najmłodszych lat marzy o tym, aby tak jak jego tata znakomicie jeździć samochodem. Bowiem, to właśnie ten gadżet- auto- stanowi znaczący atrybut każdego mężczyzny. Łóżko dziecięce imitujące samochód - Racing Car w kolorze czerwonym może okazać się znakomitym pomysłem na zaaranżowanie pokoju dziecka.

łóżeczka dziecięce
221 0
6 Półkolonie Poznań

Nauka przez zabawę - oferujemy fantastyczny, efektywny angielski dla dzieci, cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich maluszków. Te oferty spełniają również wszelkie oczekiwania i wymagania Rodziców. Półkolonie w Poznaniu pomogą szybciej przyswoić język bez wyjazdów. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się i skorzystania z naszych usług.

Półkolonie Poznań
327 0
7 Terapia autyzmu Warszawa

Witaj w poradni Przystań Szkraba. Prowadzimy terapie logopedyczne, autyzm, zespół downa oraz inne dolegliwości dziecięce. Serdecznie zapraszamy do naszej placówki w Warszawie na ul Dzielnej 5. Więcej szczegółowych informacje o naszym zespole psychoterapeutów, metodach leczenia oraz naszej placówce znajdą Państwo na naszej stronie.

Terapia autyzmu Warszawa
223 0
8 Pakowarki próżniowe

Konsument lubi ładnie opakowany towar. Zazwyczaj to też opakowanie jest bodźcem do kupienia danego produktu. Ładne, estetyczne i kolorowe, wabi swoim urokiem. Dotyczy to prawie wszystkich opakowań, od zabawek i sprzętu elektronicznego, aż po warzywa kupowane na rynku. Co prawda w przypadku sprzętów RTV lub AGD pakowarki próżniowe służą głównie temu by dany sprzęt się nie potrzaskał i nie porysował i aby zachował swoje właściwości.

Pakowarki próżniowe
269 0
- Formularz
© 2018 www.fdzd.pl