Ocena strony 3


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Kursy językowe dla firm

Nasz młody, dynamicznie rozwijający się zespół oferuje prowadzenie zajęć typu in-corporate. Oferujemy kursy językowe dla firm, które zwiększą umiejętności komunikacyjne Twoich pracowników, dzięki czemu negocjacje z zagranicznymi klientami nie będą już kłopotliwe. Wśród wielu modułów zajęć znajdziesz takie, które skupiają się głównie na mowie lub piśmie, ale także rodzaje, które poszerzają zasób słownictwa z danej dziedziny czy po prostu otwierają na konwersację. Sprawdź na naszej stronie i wybierz zajęcia dla Twojego zespołu.

Kursy językowe dla firm
531 0
2 Lekcje online matematyka

"Królowa nauk ścisłych" bywa momentami kapryśna i niezrozumiała. Jej rozległy obszar sprawia, że osoby czujące się dobrze w geometrii czy analizie mogą nie czuć się najlepiej w algebrze czy arytmetyce. Lekcje online z matematyki pomogą usystematyzować wiedzę i przekazać treści w sposób łatwo przyswajalny dla ucznia.

Lekcje online matematyka
472 0
3 Śpiworek do wózka

Jeśli oczekujecie Państwo na narodziny dziecka i kompletujecie dla niego wyprawkę, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wśród propozycji znajdziecie między innymi śpiworek do wózka, dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Zapewnia wygodę i ciepło podczas spacerów nawet w mroźne dni. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku wózków głębokich, jak i spacerówek.

Śpiworek do wózka
532 0
4 Otulacze muślinowe

Zależy Wam na tym, aby Wasza pociecha miała zapewnioną komfortową i bezpieczną przestrzeń? Szukacie artykułów, które pomogą Wam ją stworzyć? W naszym sklepie internetowym znajdziecie wszystko, czego Wam trzeba. Oferujemy m. in. delikatne otulacze muślinowe, które sprawią, że wasze dziecko poczuje się bezpiecznie. Zapewniamy dostęp do elementów w pięknych kolorach i delikatnych wzorach.

Otulacze muślinowe
553 0
5 Gabinet terapii pedagogicznej

W okresie szkolnym dzieci zmagają się z trudnościami, wynikającymi ze zmiany placówki edukacyjnej, problemami z rówieśnikami lub z przyswajaniem wiedzy. Dla takich osób cenna powinna być pomoc odpowiedniego specjalisty, który doradzi dziecku, jak poradzić sobie z problemami i skupić się na efektywnej nauce. Aby było to skuteczne, potrzebna jest odpowiednia terapia pedagogiczna.

Gabinet terapii pedagogicznej
587 0
6 Dom pogrzebowy Toruń

W trudnym czasie po śmierci bliskiej osoby bardzo ważna jest fachowa pomoc i wsparcie ze strony odpowiedniego zakładu. W Toruniu działa Dom Pogrzebowy Eden, w którym kompleksowo organizujemy ceremonie katolickie oraz świeckie. Oferujemy transport całodobowy ciał z miejsca zgonu. Posiadamy własne chłodnie oraz zaplecze do przygotowywania zmarłych na pochówek. Oferujemy możliwość pożegnania zmarłego przez najbliższych w naszej kaplicy. Sprzedajemy własnej produkcji trumny, urny, wieńce.

Dom pogrzebowy Toruń
217 0
7 auto na akumulator dla dziecka

Asortyment naszej hurtowni zabawek zapewni uśmiech na twarzy każdego malucha. Różnorodność produktów gwarantuje wybór odpowiedniej zabawki. Auto na akumulator dla dziecka to doskonały wybór dla szukających zdalnie sterowanego pojazdu. Oprócz samochodów sprzedajemy również inne rodzaje wozów. Motory, czołgi, skutery to niektóre z przykładów elektrycznie zasilanych zabawek.

auto na akumulator dla dziecka
286 0
8 Kurs programowania dla dzieci

Nasza oferta skierowana jest już do przedszkolaków, które w tym wieku szczególnie szybko i trwale przyswajają wiedzę. Kursy programowania dla dzieci uczą rozpoznawania problemów, analizowania ich i rozwiązywania. Poznajemy świat algorytmów i uczymy wykorzystania ich w codziennej zabawie, co będzie procentowało w przyszłości.

Kurs programowania dla dzieci
330 0
9 Nauka języka niemieckiego dla dorosłych online

Możemy Państwu zaproponować zajęcia indywidualne oraz grupowe dla osób chcących podszkolić mowę naszego zachodniego sąsiada. Nauka języka niemieckiego dla dorosłych odbywa się online, co pozwala zaoszczędzić czas na dojazdy do szkoły. Jesteśmy w stanie dostosować program do poziomu wiedzy w mowie i piśmie.

Nauka języka niemieckiego dla dorosłych online
94 0
10 Zabawki ogrodowe dla dzieci

W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe zabawki ogrodowe. Wykonane one zostały z materiałów odpornych na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Nasze zabawki ogrodowe dla dzieci pozwolą więc Państwa dziecku bawić się radośnie i, przede wszystkim, bezpiecznie. Warto skorzystać z naszej niezwykłej oferty.

Zabawki ogrodowe dla dzieci
340 0
11 Technikum Menedżerskie

Oferta naszego znajdującego się w Toruniu technikum menedżerskiego obejmuje przede wszystkim kształcenie w zawodach związanych z transportem szynowym. Naszym uczniom zapewniamy, oprócz doskonałego zaplecza dydaktycznego oraz wsparcia wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, stypendia motywacyjne, praktyki zawodowe organizowane przez naszego partnera - specjalisty z zakresu kolejnictwa, a także zakwaterowanie w nowocześnie urządzonym, mieszczącym się przy placówce internacie. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wszelkie informacji dot. rekrutacji.

Technikum Menedżerskie
259 0
12 Liceum Sokrates

Szukasz liceum w Bydgoszczy , które zapewni Ci solidne przygotowanie do matury i otworzy drogę na wymarzone studia? Świetnie trafiłeś! Nasze prywatne liceum oferuje możliwość nauki w klasach dwujęzycznych i ogólnych, profesjonalną kadrę nauczycieli, którzy skutecznie i zrozumiale przekaże Ci niezbędną wiedzę oraz nowoczesne pracownie lekcyjne. Serdecznie zapraszamy.

Liceum Sokrates
146 0
13 artykuły papiernicze

Nasz sklep internetowy zawiera kompleksową ofertę artykułów niezbędnych każdemu dziecku na każdym etapie edukacji szkolnej. Oferujemy artykuły papiernicze do różnego rodzaju zastosowań, takie jak bibułki, teczki, bloki, zeszyty, wycinanki i wiele więcej. Dostępne w naszej ofercie artykuły to produkty najwyższej jakości od wiodących w branży producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

artykuły papiernicze
389 0
14 Wyprawki dla niemowląt

Czas ciąży to przede wszystkim oczekiwanie i aktywne przygotowywanie się na przyjęcie nowego członka rodziny. Młodym mamom i tatom polecamy nasze wyprawki dla niemowląt, które zawierają wszystko, czego potrzebuje mały człowiek na najwcześniejszym etapie życia. Dzięki naszej stronie internetowej zakupisz wszystko w jednym miejscu.

Wyprawki dla niemowląt
414 0
15 Cena - żłobek Warszawa

Szukasz profesjonalnej opieki dla Twojego dziecka ponieważ ciężko pracujesz? Radosny, doskonale wyposażony żłobek Tańcząca Poziomka w Warszawie zaprasza dzieci w wieku od 10 miesięcy do 3 lat. Cena obejmuje pyszne czterodaniowe i zdrowe posiłki, a także wiele atrakcji dodatkowych i zajęć dydaktycznych. Zapraszamy!

Cena - żłobek Warszawa
539 1
16 Zestawy na drzemkę

Wiemy, jak ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka jest odpowiednio długi i częsty sen. Asortyment naszego sklepu tworzą bawełniane zestawy na drzemkę. Różnorodne modele dostępne są w wersji dla chłopców i dziewczynek. Wzory przedstawiają statki, misie, samoloty, zwierzątka, kwiaty oraz urocze gwiazdki.

Zestawy na drzemkę
334 0
17 Terapia autyzmu Warszawa

Witaj w poradni Przystań Szkraba. Prowadzimy terapie logopedyczne, autyzm, zespół downa oraz inne dolegliwości dziecięce. Serdecznie zapraszamy do naszej placówki w Warszawie na ul Dzielnej 5. Więcej szczegółowych informacje o naszym zespole psychoterapeutów, metodach leczenia oraz naszej placówce znajdą Państwo na naszej stronie.

Terapia autyzmu Warszawa
223 0
- Formularz
© 2022 www.fdzd.pl