Ocena strony 3


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Termofory z pestek wiśni

Wychodzimy z założenia, że najważniejsze są naturalne surowce i to właśnie z nich powstają nasze termofory z pestek wiśni. Oczyszczone części owoców, które stanowią ich wypełnienie zapewniają odpowiednie działanie ogrzewające lub chłodzące. Są wytrzymałe na zmianę temperatur i bezpieczne dla alergików.

Termofory z pestek wiśni
574 0
2 sklep dla dzieci

Dwakoty to nowoczesny sklep z zabawkami, nieco inny niż wszystkie. Sprzedajemy w nim bowiem to, co często lekceważą rodzice wybierając prezenty dla maluchów. Gry planszowe dla dzieci rozbudzają wyobraźnię, uczą logicznego i analitycznego myślenia, są kluczem do integracji z kolegami i wspólnego czasu z rodzicami.

sklep dla dzieci
240 0
3 Fundacje pomagające dzieciom Warszawa

Szukasz organizacji pożytku publicznego w Warszawie, które działają na rzecz najmłodszych? Tak jak inne fundacje pomagające dzieciom zajmujemy się upowszechnianiem kultury, sportu, nauki oraz zdrowego stylu życia. Organizujemy także wolny czas i zajęcia edukacyjne. Zapewniamy także opiekę w prowadzonym przez nas klubie malucha.

Fundacje pomagające dzieciom Warszawa
491 0
4 Laktator elektryczny babyono sensi

Witamy w sklepie www.miraf.eu. Polecamy młodym mamom laktator elektryczny babyono sensi. To ręczne urządzenie do odciągania pokarmu z piersi. Przyjemna w dotyku i ciepła nakładka daje duży komfort podczas odciągania mleka. Pokarm od razu dostaje się do butelki, z której można karmić malucha. Specjalne smoczki imitują kształt piersi, przez co dziecko nie odzwyczaja się i nie widzi specjalnej różnicy między karmieniem z butelki, a tym od mamy. Świeżo upieczone mamy powinny pamiętać o regularnym odciąganiu mleka.

Laktator elektryczny babyono sensi
201 0
5 Szkoła języka angielskiego dla dzieci Inowrocław

Mr. Rabbit to nowa szkoła języka angielskiego dla dzieci w Inowrocławiu i Toruniu. Nasi lektorzy z pasją podchodzą do każdego z małych słuchaczy. Oferujemy sprawdzone metody, dzięki którym maluchy uczą się przez zabawę. To jak najbardziej naturalne warunki, w których umiejętności komunikacyjne utrwalają się.

Szkoła języka angielskiego dla dzieci Inowrocław
158 0
6 Rowerek biegowy

Poznaj produkty ze strony Sun Baby. To akcesoria, które zapewnią doskonałą zabawę dla dzieci w różnym wieku. Starszym pociechom polecamy rowerek biegowy, z którego można korzystać zarówno na dworze, jak i w domu. To urządzenie lekkie, a zarazem wytrzymałe na różnego rodzaju upadki czy uszkodzenia i obicia.

Rowerek biegowy
420 0
7 łóżeczka dziecięce

Każdy chłopiec od najmłodszych lat marzy o tym, aby tak jak jego tata znakomicie jeździć samochodem. Bowiem, to właśnie ten gadżet- auto- stanowi znaczący atrybut każdego mężczyzny. Łóżko dziecięce imitujące samochód - Racing Car w kolorze czerwonym może okazać się znakomitym pomysłem na zaaranżowanie pokoju dziecka.

łóżeczka dziecięce
221 0
8 Język angielski

Profesjonalna szkoła językowa Leader School w Olsztynie zaprasza Państwa na swoją stronę internetową gdzie zapoznać można się z ofertą naszych kursów językowych. Proponujemy najkorzystniejsze warunki nauczania, a dodatkowo skuteczne metody przekazywania wiedzy teoretycznej oraz praktyczne ćwiczenia.! Wszystkie osoby, które chcą nauczyć się języka angielskiego w zadowalającym stopniu zapraszamy do kontaktu

Język angielski
457 0
9 Półkolonie Poznań

Nauka przez zabawę - oferujemy fantastyczny, efektywny angielski dla dzieci, cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich maluszków. Te oferty spełniają również wszelkie oczekiwania i wymagania Rodziców. Półkolonie w Poznaniu pomogą szybciej przyswoić język bez wyjazdów. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się i skorzystania z naszych usług.

Półkolonie Poznań
327 0
10 Terapia autyzmu Warszawa

Witaj w poradni Przystań Szkraba. Prowadzimy terapie logopedyczne, autyzm, zespół downa oraz inne dolegliwości dziecięce. Serdecznie zapraszamy do naszej placówki w Warszawie na ul Dzielnej 5. Więcej szczegółowych informacje o naszym zespole psychoterapeutów, metodach leczenia oraz naszej placówce znajdą Państwo na naszej stronie.

Terapia autyzmu Warszawa
223 0
11 Pakowarki próżniowe

Konsument lubi ładnie opakowany towar. Zazwyczaj to też opakowanie jest bodźcem do kupienia danego produktu. Ładne, estetyczne i kolorowe, wabi swoim urokiem. Dotyczy to prawie wszystkich opakowań, od zabawek i sprzętu elektronicznego, aż po warzywa kupowane na rynku. Co prawda w przypadku sprzętów RTV lub AGD pakowarki próżniowe służą głównie temu by dany sprzęt się nie potrzaskał i nie porysował i aby zachował swoje właściwości.

Pakowarki próżniowe
269 0
- Formularz
© 2018 www.fdzd.pl