Ocena strony 4


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Wzory CV

Jeśli szukasz pracy, to na pewno chcesz, żeby Twoje dokumenty aplikacyjne były czytelne oraz interesujące dla potencjalnych pracodawców. Dlatego naszym klientom oferujemy wzory CV, na podstawie których pokazujemy jakie informacje należy w nich umieścić, a jakich lepiej unikać. Decydując się na skorzystanie z naszych usług przydzielimy Ci konsultanta, którego dopasujemy do Twojego profilu zawodowego.

Wzory CV
319 0
2 Szkolenia BHP Poznań

Nasi specjaliści to doświadczeni instruktorzy, którzy poprowadzą w Waszym przedsiębiorstwie szkolenia BHP. Z nami będziecie mogli poinformować pracowników o pożądanych zachowaniach, które wpływają pozytywnie na podniesienie poziomu bezpieczeństwa, podczas realizowania codziennych obowiązków. Nasze kursy to atrakcyjna forma, która sprzyja przyswajaniu kluczowej wiedzy. Zajmujemy się także innych usługami z tego zakresu, dając Państwu możliwość uzyskiwania potrzebnych wam instrukcji ppoż do firm. Serdecznie zapraszamy!

Szkolenia BHP Poznań
484 0
3 Studia zaoczne

Zapraszamy do lektury artykułów w naszym portalu stworzonym z myślą o absolwentach szkół średnich. Studia zaoczne czy dzienne? Sprawdź, czym one się różnią i jaką ofertę przygotowały dla ciebie uczelnie w całym kraju. Każda z opcji ma swoje zalety i wady, a ty możesz dostosować naukę do swojego trybu życia.

Studia zaoczne
422 0
4 Szkolenia BHP

Przeprowadzamy zarówno wstępne, jak i okresowe szkolenia BHP dla przedsiębiorstw oraz instytucji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kursy udzielania pierwszej pomocy i przeciwpożarowe. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy to specjaliści z branży bezpieczeństwa i higieny pracy, który bazują przede wszystkim na autorskich metodach oraz materiałach dydaktycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Szkolenia BHP
35 0
5 Szkoły językowe

Stawiasz na edukację swojego dziecka lub swoją? Interesują Cię bydgoskie szkoły językowe? Oferujemy wiele grup i poziomów. Sam wybierz która z nich odpowiada Twoim oczekiwaniom. Uczymy w małych grupach różnych języków. Zapraszamy do współpracy. Koniecznie odwiedźcie nas w placówce oraz zawitajcie też naszą stronę internetową!

Szkoły językowe
599 0
6 Nauka jazdy Tychy

Egzamin na prawo jazdy nie jest obecnie kwestią tak niewartą uwagi jak kiedyś. Teraz bowiem, przez wzgląd na stale powiększający się ruch na krajowych drogach oraz coraz większe możliwości pojazdów, znacznie większa wagę przywiązuje się do tego, kto uszykuje pozwolenie na kierowanie autem. Jednakże, pamiętajmy, iż nie jest to rzecz niemożliwa. Raczej, wymaga ona sumienności oraz licznych starań. Nauka jazdy OSK Mobilek z miejscowości Tychy proponuje sowim kursantom program dostosowany do potrzeb dzisiejszych warunków.

Nauka jazdy Tychy
96 0
7 Pomoce dydaktyczne matematyka

Zajmujemy się sprzedażą artykułów, które pomogą nauczycielom w przeprowadzaniu ciekawych zajęć lekcyjnych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz sprzęt sportowy, modele anatomiczne oraz pomoce dydaktyczne. Matematyka będzie dla uczniów ciekawsza, jeśli zagadnienia programowe będą omawiane przy użyciu brył geometrycznych czy foliogramów.

Pomoce dydaktyczne matematyka
338 0
8 doradztwo personalne

Jeśli usługa Tajemniczy Klient jest jednym z zadań Państwa firmy to jesteśmy tutaj po to, aby zwiększyć jej efektywność. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z profesjonalnej pomocy udzielonej przez nas Państwa kadrze pracowniczej. Zapewniamy wysokiej jakości coaching oraz szkolenia, a także pełną analizę dotychczasowej i bieżącej skuteczności wykonywanych przez Państwa zadań. Tajemniczy Klient to specjalność, w której czujemy się mocni, dlatego też nie ma ona przed nami żadnych tajemnic. Zapraszamy.

doradztwo personalne
249 0
9 angielski bemowo

Jeśli nie chcesz odstawać od reszty świata i pragniesz dostępu do 80% informacji w internecie, najwyższa pora wziąć się za naukę! Angielski wcale nie musi być trudny, zwłaszcza jeśli pomagać Ci będą doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy! Zapraszamy do naszej szkoły na Bemowie zarówno dzieci, młodzież i dorosłych o każdym poziomie zaawansowania. Z nami nauka będzie czystą przyjemnością!

angielski bemowo
121 0
10 szkolenia zamknięte dla firm

Świat ciągle się rozwija i niezbędne są szkolenia zamknięte. Głównie w zakresie gospodarki co wiąże się z większym przepływem informacji oraz rozbudową świata informatyki. Technologie rozwijają się w zawrotnym tempie i potrzeba wielu specjalistów z tej różnych dziedzin by móc zrozumieć i połapać się we współczesnej gospodarce. Dlatego też organizowane są szkolenia zamknięte dla firm, które posiadają nowoczesne systemy komputerowe.

szkolenia zamknięte dla firm
317 0
11 Testy na prawo jazdy online

Przygotowujesz się do państwowego egzaminu na kierowcę? Mamy dla Ciebie testy na prawo jazdy. Dzięki nim sprawdzisz i uzupełnisz swoją wiedzę z zakresu znajomości przepisów drogowych. Oferujemy bazę pytań zarówno z kategorii A i B, jak i C, D, T. Poza tym dajemy Ci możliwość bezpłatnego 3-dniowego dostępu do materiałów.

Testy na prawo jazdy online
283 0
12 Praca w Holandii

Decyzja o wyjeździe poza granice naszego kraju nie jest łatwa, ale z pewnością otwiera przed wieloma osobami nowe możliwości i daje szansę na lepsze zarobki. Praca w Holandii bez wątpienia posiada wiele zalet, jednak osoba udająca się za granicę musi się odpowiednio do niej przygotować. Na naszej stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące wyjazdu, zakwaterowania i innych praktycznych kwestii.

Praca w Holandii
479 0
13 Tłumaczenia Bielsko

Specjalizując się od wielu lat w przekazywaniu wiedzy na temat języków, zyskaliśmy ogromne doświadczenie oraz uznanie wśród klientów ze względu na świadczone przez nas usługi tłumaczenia w Bielsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, dzięki której otrzymacie państwo profesjonalną i dokładną translację rozmaitych dokumentów, a także mowy - zajmujemy się zarówno zleceniami zwykłymi, jak również specjalistycznymi, zajmując się przekładaniem w dwudziestu językach, co jest osiągnięciem na skalę krajową.

Tłumaczenia Bielsko
95 0
14 Opieka Niemcy

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i komunikatywną oraz znasz język naszych zachodnich sąsiadów to mamy dla Ciebie propozycję. Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to oferta Centrum Językowego Konik dla wszystkich kobiet, które są zainteresowane zatrudnieniem poza granicami kraju. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Opieka Niemcy
101 0
15 Brykiet drzewny

Sprzedajemy wysoko wydajne materiały opałowe - pellet, brykiet drzewny, podpałkę i inne. Cechą, jaka wyróżnia je na tle innych produktów, jest wyjątkowa wydajność i atrakcyjna cena. Jeżeli szukasz alternatywnego źródła ciepła, które będzie praktyczne i skuteczne, a jednocześnie mało kosztowne - zdecyduj się na naszą ofertę.

Brykiet drzewny
181 0
16 Meble bukowe

Meble drewniane z litego drewna bukowego to symbol klasycznej elegancji i szyku. Przez lata nie tracą zatem na popularności. Nasze meble bukowe cechują się wyjątkowym wzornictwem, doskonale dostosowanym do miejsca, do którego są przeznaczone. Nasze meble wykonane są z dbałością o każdy detal, aby oprócz wyjątkowego wyglądu były również funkcjonalne i wytrzymałe. Zapraszamy do wybrania odpowiedniego dla Państwa modelu.

Meble bukowe
129 0
17 Designerskie meble

Jeżeli interesują Państwa designerskie meble, które przyciągają uwagę, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od lat dostarczamy na polski rynek najwyższej jakości siedziska, które wykorzystywane są w różnego rodzaju biurach. Nasze designerskie meble odpowiedzą na każde oczekiwania, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z tą ofertą produktów.

Designerskie meble
519 1
18 Piłkochwyty

Ostatnio przeczytałam w Internecie o projekcie "Moje Boisko - Orlik 2012". Nic o tym wcześniej nie słyszałam, a orlik kojarzył mi się z nazwą kwiatu. Projekt polega na tym by do dwa tysiące dwunastego roku zbudować sieć boisk Orlik w całym kraju. Akcja ma na celu propagowanie sportu w Polsce, poza tym zapewnienie młodzieży miejsc gdzie będą mogli uprawiać sport, spotykać się, zdrowo rywalizować, zamiast niszczyć ogrodzenia boisk i piłkochwyty.

Piłkochwyty
42 1
19 Dzianiny Łódź

Dzianiny są bardzo rozciągliwe, a przy tym oddychające. Coraz więcej firm stawia więc na produkcję tego typu materiałów, stawiając na różne rodzaje, nie tylko naturalne, jak bawełna, ale także syntetycznych. Produkuje się w fabrykach dzianiny zwykłe jak i barwione dzianiny. Łódź jest jednym z miast posiadającym takich producentów.

Dzianiny Łódź
266 0
20 Stal kwasoodporna niedzewna

Katowicka firma specjalizująca się w sprzedaży stali nierdzewnej zaprasza na swoją stronę wszystkich zainteresowanych. W naszej ofercie znajduje się stal kwasoodporna nierdzewna a także aluminium. Zapewniamy transport zakupionych materiałów osobiście lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zapraszamy serdecznie.

Stal kwasoodporna niedzewna
86 0
- Formularz
© 2020 www.fdzd.pl