Ocena strony 4


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 SQL od podstaw

Nasze szkolenie obejmuje 18 tematycznych modułów, wraz z ćwiczeniami i skryptami do poznania języka zapytań - SQL od podstaw. Uczestnicy uczą się w zamkniętej grupie i poznają różnorodne systemy pracujące na tym języku. W programie znajdują się lekcje z grupowaniem i filtrowaniem danych czy tworzeniem funkcji oraz tabel.

SQL od podstaw
39 0
2 Kursy językowe dla firm

Idealną szkołę powinno cechować nastawienie na potrzeby uczniów i stałe sprawdzanie postępów nauki. Taki właśnie system stosujemy, prowadząc w Łodzi kursy językowe dla firm. Pomagamy przedsiębiorcom szkolić pracowników w krótkim czasie. Koszty takich zajęć nie są wygórowane ze względu na szybkość przyswajania wiedzy, dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod.

Kursy językowe dla firm
484 0
3 Hiszpański dla dzieci

Nauka języków obcych przez małe dzieci może być wspaniałą zabawą - zainteresowanie nauką nie jest wcale proste, ale z nami na pewno się uda! W swojej bogatej ofercie posiadamy kursy hiszpańskiego dla dzieci. Hiszpański dla dzieci to wyjątkowo opracowane, znakomite i ciekawe zajęcia, dzięki którym nawet najmłodsi uczniowie szybko zapamiętają nowe słówka.

Hiszpański dla dzieci
43 0
4 Szkoła charakteryzacji

Dbający o swój wygląd doskonale wiedzą, czym jest wizaż. Rzecz tyczy się głównie kobiet, bo są jego odbiorcą docelowym, ale każda szkoła charakteryzacji przyjmuje obie płcie bez żadnego oporu. Bardzo krzywdzącym jest jednak uznawać, że są to zadania dla próżniaków, bo w obecnych czasach wygląd jest istotą rzeczy - ludzie oceniają po tym, co widzą, więc szkoła charakteryzacji ma swoją rację bytu, gdziekolwiek się nie znajduje.

Szkoła charakteryzacji
134 0
5 Układy okresowe pierwiastków

Chemia to przedmiot, na który dzieciaki czekają często z ciekawością. Choć rzeczywistość nie zawsze spotyka się z oczekiwaniami, warto inwestować w pomoce szkolne, które uatrakcyjnią nawet najbardziej nudne zajęcia. Układy okresowe pierwiastków będą nieocenione podczas zapisywania schematów reakcji na tablicy.

Układy okresowe pierwiastków
600 0
6 Nauka malowania

Jesteś artystyczną duszą i chciałbyś rozwijać swoje zdolności? Nauka malowania może być rozwiązaniem, które odmieni Twoje życie. Prowadzimy zajęcia dla osób w każdym wieku, dla początkujących i tych, którzy mają już umiejętności plastyczne. Przygotowujemy kandydatów do egzaminów z rysunku na architekturę.

Nauka malowania
117 0
7 nauka Hiszpańskiego online

Nie każda szkoła językowa jest w stanie skupić się na efektywności. Jednak my doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy potrzebują natychmiastowej pomocy i pragną od razu zdobyć podstawy, które pomogą im swobodnie porozumiewać się w obcym języku. Dlatego też organizujemy kursy przyspieszone. Szybka nauka języka hiszpańskiego w Casa de Espana to również wyjątkowa przygoda - ciekawa, pełna wrażeń, nowości i ciekawostek historyczno-kulturowych. Skorzystaj z tego wyjątkowego, miesięcznego kursu.

nauka Hiszpańskiego online
20 0
8 Szkolenia BHP Poznań

Nasi specjaliści to doświadczeni instruktorzy, którzy poprowadzą w Waszym przedsiębiorstwie szkolenia BHP. Z nami będziecie mogli poinformować pracowników o pożądanych zachowaniach, które wpływają pozytywnie na podniesienie poziomu bezpieczeństwa, podczas realizowania codziennych obowiązków. Nasze kursy to atrakcyjna forma, która sprzyja przyswajaniu kluczowej wiedzy. Zajmujemy się także innych usługami z tego zakresu, dając Państwu możliwość uzyskiwania potrzebnych wam instrukcji ppoż do firm. Serdecznie zapraszamy!

Szkolenia BHP Poznań
484 0
9 Testy na prawo jazdy online

Przygotowujesz się do państwowego egzaminu na kierowcę? Mamy dla Ciebie testy na prawo jazdy. Dzięki nim sprawdzisz i uzupełnisz swoją wiedzę z zakresu znajomości przepisów drogowych. Oferujemy bazę pytań zarówno z kategorii A i B, jak i C, D, T. Poza tym dajemy Ci możliwość bezpłatnego 3-dniowego dostępu do materiałów.

Testy na prawo jazdy online
283 0
10 Meble bukowe

Meble drewniane z litego drewna bukowego to symbol klasycznej elegancji i szyku. Przez lata nie tracą zatem na popularności. Nasze meble bukowe cechują się wyjątkowym wzornictwem, doskonale dostosowanym do miejsca, do którego są przeznaczone. Nasze meble wykonane są z dbałością o każdy detal, aby oprócz wyjątkowego wyglądu były również funkcjonalne i wytrzymałe. Zapraszamy do wybrania odpowiedniego dla Państwa modelu.

Meble bukowe
129 0
11 Piłkochwyty

Ostatnio przeczytałam w Internecie o projekcie "Moje Boisko - Orlik 2012". Nic o tym wcześniej nie słyszałam, a orlik kojarzył mi się z nazwą kwiatu. Projekt polega na tym by do dwa tysiące dwunastego roku zbudować sieć boisk Orlik w całym kraju. Akcja ma na celu propagowanie sportu w Polsce, poza tym zapewnienie młodzieży miejsc gdzie będą mogli uprawiać sport, spotykać się, zdrowo rywalizować, zamiast niszczyć ogrodzenia boisk i piłkochwyty.

Piłkochwyty
42 1
12 Dzianiny Łódź

Dzianiny są bardzo rozciągliwe, a przy tym oddychające. Coraz więcej firm stawia więc na produkcję tego typu materiałów, stawiając na różne rodzaje, nie tylko naturalne, jak bawełna, ale także syntetycznych. Produkuje się w fabrykach dzianiny zwykłe jak i barwione dzianiny. Łódź jest jednym z miast posiadającym takich producentów.

Dzianiny Łódź
266 0
- Formularz
© 2024 www.fdzd.pl