Ocena strony 4


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 agencja opiekunek osób starszych

Firma oferująca stabilne oraz legalne zatrudnienie na terenie Niemiec. Agencja pracy poszukuje opiekunek osób starszych, które cechują się wysoką empatią, cierpliwością i są chętne do pomocy. Zarobki wahają się między 1000 a 1500 euro. Dodatkowo zatrudniona otrzymuje darmowy nocleg, transport oraz wyżywienie.

agencja opiekunek osób starszych
517 0
2 Tablice interaktywne

Jako firma, która z ogromną pasją podchodzi do aktywizowania procesów edukacyjnych, pragniemy państwa zachęcić do skorzystania z naszych tablic interaktywnych. Pozwolą one odkryć przed najmłodszymi zupełnie nowe przestrzenie wiedzy - ciekawe, intrygujące, zachęcające do aktywnego uczestnictwa w ich odkrywaniu.

Tablice interaktywne
122 0
3 Testy na prawo jazdy

Przygotowujesz się do państwowego egzaminu na kierowcę? Mamy dla Ciebie testy na prawo jazdy. Dzięki nim sprawdzisz i uzupełnisz swoją wiedzę z zakresu znajomości przepisów drogowych. Oferujemy bazę pytań zarówno z kategorii A i B, jak i C, D, T. Poza tym dajemy Ci możliwość bezpłatnego 3-dniowego dostępu do materiałów.

Testy na prawo jazdy
283 0
4 Język angielski

Szkoła A+ we Wrocławiu zaprasza na kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla uczestników w różnorodnych grupach wiekowych. Proponujemy zajęcia dla dzieci, a także specjalistyczne, dla klientów biznesowych oraz przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz naukę w kameralnych grupach, liczących maksymalnie 6 osób.

Język angielski
587 0
5 Praca w Holandii

Decyzja o wyjeździe poza granice naszego kraju nie jest łatwa, ale z pewnością otwiera przed wieloma osobami nowe możliwości i daje szansę na lepsze zarobki. Praca w Holandii bez wątpienia posiada wiele zalet, jednak osoba udająca się za granicę musi się odpowiednio do niej przygotować. Na naszej stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące wyjazdu, zakwaterowania i innych praktycznych kwestii.

Praca w Holandii
479 0
6 Tłumaczenia

Specjalizując się od wielu lat w przekazywaniu wiedzy na temat języków, zyskaliśmy ogromne doświadczenie oraz uznanie wśród klientów ze względu na świadczone przez nas usługi tłumaczenia w Bielsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, dzięki której otrzymacie państwo profesjonalną i dokładną translację rozmaitych dokumentów, a także mowy - zajmujemy się zarówno zleceniami zwykłymi, jak również specjalistycznymi, zajmując się przekładaniem w dwudziestu językach, co jest osiągnięciem na skalę krajową.

Tłumaczenia
95 0
7 Opieka Niemcy

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i komunikatywną oraz znasz język naszych zachodnich sąsiadów to mamy dla Ciebie propozycję. Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to oferta Centrum Językowego Konik dla wszystkich kobiet, które są zainteresowane zatrudnieniem poza granicami kraju. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Opieka Niemcy
101 0
8 Brykiet drzewny

Sprzedajemy wysoko wydajne materiały opałowe - pellet, brykiet drzewny, podpałkę i inne. Cechą, jaka wyróżnia je na tle innych produktów, jest wyjątkowa wydajność i atrakcyjna cena. Jeżeli szukasz alternatywnego źródła ciepła, które będzie praktyczne i skuteczne, a jednocześnie mało kosztowne - zdecyduj się na naszą ofertę.

Brykiet drzewny
181 0
9 Meble bukowe

Meble drewniane z litego drewna bukowego to symbol klasycznej elegancji i szyku. Przez lata nie tracą zatem na popularności. Nasze meble bukowe cechują się wyjątkowym wzornictwem, doskonale dostosowanym do miejsca, do którego są przeznaczone. Nasze meble wykonane są z dbałością o każdy detal, aby oprócz wyjątkowego wyglądu były również funkcjonalne i wytrzymałe. Zapraszamy do wybrania odpowiedniego dla Państwa modelu.

Meble bukowe
129 0
10 Designerskie meble

Jeżeli interesują Państwa designerskie meble, które przyciągają uwagę, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od lat dostarczamy na polski rynek najwyższej jakości siedziska, które wykorzystywane są w różnego rodzaju biurach. Nasze designerskie meble odpowiedzą na każde oczekiwania, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z tą ofertą produktów.

Designerskie meble
519 1
11 Piłkochwyty

Ostatnio przeczytałam w Internecie o projekcie "Moje Boisko - Orlik 2012". Nic o tym wcześniej nie słyszałam, a orlik kojarzył mi się z nazwą kwiatu. Projekt polega na tym by do dwa tysiące dwunastego roku zbudować sieć boisk Orlik w całym kraju. Akcja ma na celu propagowanie sportu w Polsce, poza tym zapewnienie młodzieży miejsc gdzie będą mogli uprawiać sport, spotykać się, zdrowo rywalizować, zamiast niszczyć ogrodzenia boisk i piłkochwyty.

Piłkochwyty
42 1
12 Rzymskie rolety materiałowe

Jako dostawca rolet, a zarazem producent oferujemy rzymskie rolety materiałowe. Nasze produkty to połączenie niezwykłej użyteczności i ergonomii z gustownym wyglądem. Rolety rzymskie czy standardowe materiałowe można znaleźć w naszej szerokiej ofercie osłon. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Rzymskie rolety materiałowe
170 1
13 Dzianiny Łódź

Dzianiny są bardzo rozciągliwe, a przy tym oddychające. Coraz więcej firm stawia więc na produkcję tego typu materiałów, stawiając na różne rodzaje, nie tylko naturalne, jak bawełna, ale także syntetycznych. Produkuje się w fabrykach dzianiny zwykłe jak i barwione dzianiny. Łódź jest jednym z miast posiadającym takich producentów.

Dzianiny Łódź
266 0
14 Stal kwasoodporna niedzewna

Katowicka firma specjalizująca się w sprzedaży stali nierdzewnej zaprasza na swoją stronę wszystkich zainteresowanych. W naszej ofercie znajduje się stal kwasoodporna nierdzewna a także aluminium. Zapewniamy transport zakupionych materiałów osobiście lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zapraszamy serdecznie.

Stal kwasoodporna niedzewna
86 0
- Formularz
© 2018 www.fdzd.pl