Ocena strony 5


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Hulajnogi

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupieniem sprzętu sportowego, który idealnie sprawdzi się podczas aktywnego wypoczynku, to zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Wśród pozycji cieszących się niesłabnąca popularnością, znajdują się nowoczesne i bardzo zwrotne hulajnogi. Dostępnych jest wiele modelki o różnych parametrach technicznych. Są one wykonane z solidnych podzespołów, dlatego nie mają tendencji do ulegania awariom. Zwracające uwagę kolory ram oraz kółeczek, a także atrakcyjne ceny zachęcają do zakupu.

Hulajnogi
568 0
2 Nurkowanie malediwy

Naszą pasją jest nurkowanie. Malediwy, Chorwacja, Egipt - w tych krajach interesują nas głównie miejsca, w których można zobaczyć ciekawą, podwodną faunę i florę. Wybierz się tam z nami! Takie wakacje sprawią, że doskonale odpoczniesz od tłoku i hałasu wielkiego miasta! Więcej informacji uzyskasz odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową.

Nurkowanie malediwy
237 0
3 Nauka strzelania z broni

Choć każdy chciałby od razu zacząć od karabinu, to nauka strzelania z broni zawsze powinna zaczynać się od podstaw. Na naszych szkoleniach udostępnimy Ci pistolety Glock 17 i 19, razem z zapasem odpowiedniej amunicji. Skupimy się na trenowaniu Twojej celności, ale nie zaniedbamy także szkolenia z zasad bezpieczeństwa. Będziesz mógł korzystać ze zautomatyzowanych tarczociagów, a także kamer i monitorów do obserwacji trafień. Kurs podstawowy trwa cztery godziny, w cenę wliczone jest ubezpieczenie.

Nauka strzelania z broni
190 0
4 zawody kajakowe

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, który gwarantuje Ci sportową rywalizację, już dziś zapisz się na nasze amatorski zawody kajakowe, podczas których zmierzysz się z innymi entuzjastami wiosłowania. Rywalizacja będzie odbywać się w trzech kategoriach, indywidualnej, gdzie każdy będzie zdany na siebie, drużynowej i w systemie wodny eliminator.

zawody kajakowe
80 0
5 Kurs na trenera personalnego

Dużo czasu spędzasz na siłowni, ale interesuje Cię również rozwój osobisty? Chciałbyś wykorzystywać swoją wiedzę i doświadczenie, doradzając innym? Zapisz się do naszej szkoły i zrób kurs na trenera personalnego. Dzięki naszym szkoleniom poszerzysz horyzonty, rozwiniesz swoje możliwości i nauczysz się wzbudzać motywację u innych.

Kurs na trenera personalnego
479 0
6 Kurs bachaty

Taniec wprost z Dominikany, bardzo zmysłowy, a do tego prosty do nauczenia to jeden z punktów naszej oferty. Kurs bachaty to propozycja dla osób, które lubią podczas tańca poczuć bliskość drugiej osoby. To nie tylko nauka odpowiednich kroków, ale także poruszania biodrami w rytm zmysłowej i uwodzicielskiej muzyki.

Kurs bachaty
322 0
7 Okulary narciarskie

Stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia miłośników szusowania po stoku. Okulary narciarskie nie tylko zwiększą komfort uprawiania sportu, ale także ochronią wzrok i polepszą kontrastowość obrazu niezależnie od warunków atmosferycznych. Zapewni to nie tylko przyjemną, ale i bezpieczną jazdę.

Okulary narciarskie
361 0
8 Na ryby do Szwecji

Marzysz o tym, aby wybrać się na ryby do Szwecji? Teraz możesz dokładnie zaplanować swój wyjazd. Z naszą pomocą stanie się to możliwe. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem połowów oraz najczęściej odwiedzanymi miejscami. Jezioro Boren, Karlskrona, Laponia, Wyspy Tjärö, a może Sztokholm? Wybierz już dziś!

Na ryby do Szwecji
66 0
9 Karate dla dzieci

Jest to japońska sztuka walki, która opiera się na wykorzystywaniu własnych rąk i nóg do pojedynków z przeciwnikiem. Klub Karate Kyokushin IPPON to centrum sportowe położone przy jednej z głównych arterii Warszawy w dzielnicy Stegny. Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe skierowane zarówno do dorosłych kobiet i mężczyzn, jak i karate dla dzieci. Dyscyplina, w ramach której oferujemy szkolenie promuje perfekcyjne opanowanie własnego ciała poprzez nieustanną pracę nad własnymi umiejętnościami i skupienie na powtarzalnym wykonywaniu ćwiczeń.

Karate dla dzieci
258 0
10 Siłownie zewnętrzne OSA

W firmie Romex zajmujemy się projektowaniem i produkcją nowoczesnych urządzeń do ćwiczeń na dworze. Siłownie zewnętrzne OSA cieszą się coraz większą popularnością. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo. Seria Trainer doskonale sprawdza się w miejskich strefach rekreacji.

Siłownie zewnętrzne OSA
365 0
11 Siłownia Bielsko Biała

Wiemy, jak nieprzyjemne może być dbanie o swoją sylwetkę oraz kondycję, w otoczeniu płci przeciwne, która może onieśmielać i zniechęcać do wysiłku. Dlatego Modelarnia oferuje fitness dla Kobiet w Bielsko-Białej, gdzie znajduje się nie tylko strefa cardio oraz sale do ćwiczeń, ale i własna siłownia oraz gabinety SPA. W całym ośrodku zatrudnione są tylko wykwalifikowane Kobiety, co pozwala zmotywować nasze Klientki oraz pomóc im osiągnąć pożądane wyniki. Oferujemy różnego rodzaju ćwiczenia oraz zabiegi na wszystkie części ciała.

Siłownia Bielsko Biała
474 0
12 Szkolenie strzeleckie

Nasze profesjonalne usługi to również ochrona osobista. To bardzo ważny proces, podczas którego nasi pracownicy odznaczają się niezwykłą czujnością i cierpliwością. Dodatkowo, nasz profesjonalny personel to osoby o wysokiej sprawności fizycznej. Ochrona osobista wymaga wielkiego skupienia oraz profesjonalnego szkolenia strzeleckiego, dlatego nasze zlecenia staramy się wykonywać najlepiej jak potrafimy.

Szkolenie strzeleckie
432 0
13 http://www.eko-eka.pl/

Skorzystaj z usług najlepszych doradców w sprawach ochrony środowiska w kraju! Dzięki nam uzyskasz między innymi niezbędne zgody na zarządzanie odpadami, a także pozwolenia wodnoprawne na pobór wód, wprowadzanie ścieków do ekosystemu, a także na lokalizację urządzeń wodnych, takich jak kanały czy też rowy.

http://www.eko-eka.pl/
399 0
14 Drzwi zewnętrzne Wielkopolska

Interesują Państwa drzwi zewnętrzne wykonane z drewna? Szukają Państwo producenta z Wielkopolski? Zachęcamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem. Od lat specjalizujemy się w dystrybucji zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych. Awila zaprasza na zakupy wszystkich zainteresowanych - odwiedź naszą stronę.

Drzwi zewnętrzne Wielkopolska
537 0
15 Łóżka dla dzieci

Łóżka dla dzieci to poważna decyzja. Sosna to oryginalny rodzaj drewna, który przywędrował do nas z Azji i od razu zdobył popularność. Sosnowe łóżka dla dzieci to uniwersalne połączenie prostoty z niesamowicie lekką konstrukcją. Pamiętajmy o tym, że lekkość należy do głównych kryteriów drewna tego rodzaju jak i akcesoriów z niego wykonanych.

Łóżka dla dzieci
234 0
16 OZ Śrem - Bębny hamulcowe

Organizacja Odlewnia Żeliwa Śrem Sp. akc. to numer jeden na rynku w branży, który przedstawia Wam godnej podziwu klasy oraz dostosowane do możliwości klientów artykuły jak między innymi żeliwo szare, a także żeliwo stopowe, których liczącymi się plusami są pieczołowitość wykonania. W ofercie odszukać można między innymi bębny hamulcowe, obudowy przekładni, a także żeliwo sferoidalne. Nie omiń najdoskonalszej możliwości. Prędko zobacz nas w naszej firmie, która umiejscowiona jest tu →.

OZ Śrem - Bębny hamulcowe
23 0
17 Pierze i puch

Pierze oraz puch od wieków są tradycyjnym wypełnieniem poduszek i pierzyn. Materiał jest także wykorzystywany do produkcji ciepłych ubrań. takich jak kurtki zimowe. Zapraszamy do firmy która produkuje najlepsze pierze i puch na terenie całego kraju. Naturalne materiały są zawsze najlepsze.

Pierze i puch
439 0
- Formularz
© 2018 www.fdzd.pl