Ocena strony 7


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Kancelaria prawna

W naszym olsztyńskim biurze przyjmujemy osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa biznesowe, potrzebujące pomocy z zakresu kodeksu pracy, gospodarczego czy rodzinnego. Kancelaria Prawna Paweł Małek zajmuje się między innymi przeprowadzaniem negocjacji między zatrudnionym personelem a pracodawcą, reprezentacją sądową w sprawach dotyczących restrukturyzacji zadłużenia, windykacji, egzekucji, podziału majątkowego czy odszkodowań. Sporządza także odpowiednie pisma i umowy pracownicze a także opinie formalne.

Kancelaria prawna
176 0
2 Dobrowolna spłata długu u komornika

Z wiekiem wszyscy doświadczyliśmy trudności związane z niespodziewanymi wydatkami. Kłopoty finansowe mogą być wyniszczające, ale z pomocą naszej firmy, troski te mogą stać się odległą przeszłością. Od lat pomagamy naszym klientom w zarządzaniu ich długami, oferując narzędzia i usługi niezbędne do pracy nad stabilnością finansową. Jesteśmy rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują dobrowolnej spłaty długu u komornika. Zapewniamy spersonalizowane podejście, dostosowane do indywidualnej sytuacji każdego klienta.

Dobrowolna spłata długu u komornika
422 0
3 Notariusz Bydgoszcz

Wszystkie osoby potrzebujące pomocy ze sporządzeniem dokumentów takich jak testament, umowa sprzedaży czy darowizna mogą zwrócić się o wsparcie do naszej kancelarii notarialnej w Bydgoszczy. Notariusz zajmuje się również poświadczaniem zgodności dokumentów z oryginałem oraz przechowaniem papierów wartościowych.

Notariusz Bydgoszcz
584 0
4 Obsługa prawna firm

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie tylko pozyskiwanie nowych klientów oraz duża satysfakcja z osiąganych sukcesów. To także obowiązek przestrzegania obowiązujących przepisów, a ściślej mówiąc - licznych wymogów formalnych. Ich ilość, częste nowelizacje oraz poziom skomplikowania sprawiają, że wiele przedsiębiorców nie radzi sobie z ich wypełnianiem. Dlatego w zakresie podejmowanych przez Kancelarię adw. Anna Kseń działań znajduje się obsługa prawna firm. Szczegóły zostały opublikowane na stronie internetowej.

Obsługa prawna firm
377 0
5 Adwokat Gdynia

Jesteśmy kancelarią, która pomoc i obsługę prawną oferuje klientom z Gdyni. Jako adwokat świadczymy usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego, pracy, administracyjnego, handlowego, podatkowego, finansowego, a także rodzinnego oraz opiekuńczego. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem spraw, które prowadzimy!

Adwokat Gdynia
299 0
6 Odszkodowania

Spory toczone z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi bądź też bezpośrednimi sprawcami szkody wymagają wykorzystania odpowiednich narzędzi prawnych. Kancelaria adw. Justyny Lewandowskiej w Suwałkach podejmuje się prowadzenia tego typu spraw, w celu uzyskania należnego Klientowi odszkodowania (bez względu na rodzaj zaistniałej szkody).

Odszkodowania
488 0
7 Adwokat Kielce

Doradztwem prawnym z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, czy też lokalowego zajmuje się adwokat Aleksandra Frąk prowadząca w Kielcach własną kancelarię adwokacką. W ramach jej działalności reprezentuje również klientów w charakterze obrońcy lub też pełnomocnika przed sądami wszystkich instancji.

Adwokat Kielce
568 1
8 Szkody górnicze odszkodowania

Świadczymy pomoc w zakresie dochodzenia należnej rekompensaty. Zajmujemy się przede wszystkim takimi sprawami, jak odszkodowania od kopalni za szkody górnicze. Mogą być one związane na przykład ze zniszczeniem budynku mieszkalnego lub gruntu, a także zniszczeniem upraw rolniczych. Zajmujemy się również sprawami przedawnionymi i dążymy do naprawienia związanych z nimi strat. Nasze usługi obejmują również straty wynikające z działań deweloperskich. Działamy przede wszystkim na terenie województwa śląskiego.

Szkody górnicze odszkodowania
440 0
9 Adwokaci Warszawa Wola

Świadczymy pomoc osobom fizycznym oraz podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą. Zajmujemy się takimi dziedzinami jak prawo administracyjne, prawo autorskie, prawo budowlane i mieszkaniowe, cywilne oraz inne gałęzie tej dziedziny. Adwokaci z Warszawy (Wola) przyjmują klientów stacjonarnie w swojej kancelarii.

Adwokaci Warszawa Wola
103 0
10 Adwokat rozwód Łódź

Naszym zadaniem jest udzielanie porad prawnych, pomoc klientom w przygotowywaniu pism procesowych i wszelkich innych dokumentów oraz reprezentowanie ich w sądzie. W uzyskaniu świadczeń alimentacyjnych również może przydać się adwokat. Rozwód w Łodzi to jedna ze spraw, którymi zajmie się nasza kancelaria.

Adwokat rozwód Łódź
502 0
11 Przetarg mieszkanie

W naszej kancelarii położonej w Ostrowie Wielkopolskim działa komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym. Do jego głównych zadań należy wykonywanie orzeczeń organu wymiaru sprawiedliwości. Przetarg mieszkania to jedna z takich sytuacji. Oprócz tego może dojść do licytacji ruchomości i innych praw majątkowych.

Przetarg mieszkanie
221 0
12 Adwokat Toruń

Toruńska kancelaria adwokacka Arkadiusz Pikulik niezmiennie dba o wyróżnienie się na tle bardzo dużej konkurencji rynkowej poprzez świadczenie usług zgodnych z najwyższymi standardami oraz odpowiadających oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Kancelaria specjalizuje się między innymi w prawie spadkowym czy odszkodowaniach. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Adwokat Toruń
86 0
13 Kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka oferuje porady prawne w Białymstoku. Firma zajmuje się doradztwem w kwestii prawa gospodarczego, rodzinnego, cywilnego czy prawa pracy. Prowadzone są również konsultacje online, z których skorzystać może każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, wystarczy dostęp do Internetu.

Kancelaria adwokacka
493 0
14 Kancelarie notarialne Kraków

Świadczymy usługi w Krakowie przy ulicy Monte Cassino 6/20. Kancelarie notarialne Alicja Brandys zajmują się profesjonalnym zapobieganiem sporom na gruncie prawnym. Wykaz czynności, które wykonujemy znajduje się na naszej stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze ustalanie terminu spotkania oraz dostarczenie dokumentów, potrzebnych do wykonania danej czynności. Na umówione spotkanie należy zabrać dokument potwierdzający tożsamość.

Kancelarie notarialne Kraków
240 0
15 Adwokat Radom rozwód

Prowadzona przez nas kancelaria znajduje się w Radomiu. Adwokat udziela porad prawnych, a także prowadzi sprawy, które obejmują rozwód czy podział majątku. Dodatkowo zajmujemy się windykacją należności oraz obsługą prawną firm. Udzielamy pomocy w sprawach, które obejmują prawo karne, a także prawo wykroczeń.

Adwokat Radom rozwód
401 0
16 opiniowanie umów

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się ze spełnianiem wielu wymogów natury prawnej. Pomoc świadczona przez nasze biuro obejmuje zarówno sporządzanie i opiniowanie umów, jak również przygotowanie wniosków oraz pism odwoławczych oraz sporządzanie wewnętrznych aktów, takich jak uchwały, instrukcje czy zarządzenia.

opiniowanie umów
499 0
17 Radca prawny

W zakres działalności znajdującej się w Bydgoszczy kancelarii prawnej wchodzi udzielanie kompleksowych porad, sporządzanie i opiniowanie dokumentów prawniczych, a także reprezentowanie klientów przed sądem oraz urzędami. Radca świadczy usługi związane z prawem pracy, cywilnym, rodzinnym, podatkowym i wekslowym, a także administracyjnym i nieruchomości. Oferta biura radcowskiego skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, a także do jednostek samorządu terytorialnego.

Radca prawny
70 0
18 Porady prawne

Świadczone przez nas usługi obejmują zarówno osoby prywatne, jak i też podmioty gospodarcze. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski w Bydgoszczy proponuje doradztwo prawne. Nasi radcowie i adwokaci specjalizują się w kodeksie spółek handlowych, karnym i cywilnym, a także przepisach gospodarczych i spadkowych.

Porady prawne
151 0
19 Odbiór odpadów budowlanych

Dzięki szerokiej flocie pojazdów jesteśmy w stanie odebrać od Państwa wszelkie odpady budowlane czy remontowe. Organizujemy profesjonalny wywóz gruzu na terenie Krakowa oraz okolicznych gmin. Dysponujemy odpowiednim potencjałem technicznym - samochody o udźwigu do 23 ton. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Odbiór odpadów budowlanych
418 0
20 Komornik w Bydgoszczy

Michał Popiel to komornik sądowy, działający przy Sądzie Rejonowym Bydgoszcz. Przeprowadza on różnorodne licytacje - nieruchomości i ruchomości. Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej, bądź pod numerem telefonu. Zapraszamy do kontaktu właśnie z tym funkcjonariuszem publicznym. Na stronie publikowane są aktualne aukcje.

Komornik w Bydgoszczy
499 0
21 Zwalczanie pluskiew Warszawa

Jeśli w Twoim mieszkaniu pojawili się nieproszeni lokatorzy w postaci mrówek lub karaluchów, skontaktuj się z naszą firmą z Warszawy. Świadczone przez nas kompleksowe usługi dezynsekcyjne pozwalają na skuteczne zwalczanie pluskiew, moli oraz innych owadów, które ciężko jest wytępić stosując domowe metody i trutki.

Zwalczanie pluskiew Warszawa
155 0
22 radca prawny Bydgoszcz

Wspieramy swoich klientów w zakresie procesów sądowych dotyczących m.in. błędów lekarskich czy kosmetycznych (np. zastosowanie niewłaściwego leczenia). Radca prawny pomaga na terenie Bydgoszczy, gdzie zajmuje się reprezentowaniem podczas separacji, rozwodów, przy podziale majątku czy przy unieważnianiu testamentu.

radca prawny Bydgoszcz
130 0
23 Zasłony

Nasza firma to renomowany producent tekstyliów najwyższej jakości. W asortymencie posiadamy najpiękniejsze wzory i kolory. Są to przede wszystkim eleganckie zaśłony i firany oraz pościel bawełniana, która znakomicie sprawdza się nawet dla malutkich dzieci. Polecamy szeroki wybór wymiarów, a także wzorów naszych produktów. Serdecznie zachęcamy do zamawiania i zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

Zasłony
489 0
24 Lakierowanie

Interesuje Cię lakierowanie na najwyższym poziomie - my wiemy jak sprawić, byś był zadowolony z realizacji zadania. Trzy czynniki, które mają wpływ na ostateczny kształt naszych usług - ludzie, maszyny i rozwiązania, są w naszej firmie zawsze na wysokim poziomie. Dodatkowo oferujemy konkurencyjne ceny i błyskawiczny czas realizacji, dzięki czemu zlecając nam lakierowanie możesz liczyć na pełną satysfakcję z jego efektów.

Lakierowanie
89 0
25 Wentylatory dachowe

Nie tylko wentylatory dachowe, ale również i wiele innych części, które potrzebne są do tego, aby wentylacja prawidłowo nie tylko została zainstalowana, ale aby również prawidłowo działała. Wentylatory dachowe to jedna z nielicznych, choć najważniejsza część całej wentylacji - zwłaszcza tej wentylacji - najnowszej generacji.

Wentylatory dachowe
324 0
26 Rekolekcje wielkopostne

Nie strać niepowtarzalnej szansy odnowienia swojego przymierza z Bogiem, jaką dają rekolekcje wielkopostne. To przecież najważniejszy okres w kalendarzu liturgicznym, dlatego nie warto go tracić na rzeczy przyziemne, doczesne. Nasze domy znajdują się w różnych częściach Polski, dla wszystkich znajdziemy też czas.

Rekolekcje wielkopostne
187 0
- Formularz
© 2024 www.fdzd.pl