Ocena strony 7


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Adwokat Kolno

Zajmujemy się sprawami z obszaru prawa karnego, gospodarczego, rzeczowego oraz odszkodowań. Nasz adwokat wspiera także w tworzeniu pism sądowych, wezwań do zapłaty oraz może reprezentować klienta podczas procesu, negocjacji czy przy zawieraniu różnego rodzaju umów. Świadczymy porady prawne np. w kwestii polityki cenowej na terenie Kolna.

Adwokat Kolno
460 0
2 Adwokat prawo karne Gdańsk

W naszej kancelarii znajdziecie pomoc, jaką świadczy dla Was nasz adwokat. Podejmujemy się uczestnictwa w sprawach związanych z prawem karnym, cywilnym czy rodzinnym. Usługi świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla licznych przedsiębiorstw. Nasze biura mają swoją lokalizację w Gdańsku i Wejherowie.

Adwokat prawo karne Gdańsk
339 0
3 Dochodzenie odszkodowań

Tematyka prowadzonych przez nas spraw dotyka zarówno błędów medycznych, wypadków komunikacyjnych, szkód transportowych, jak i wielu innych. Odszkodowania, o które w imieniu naszych Klientów się staramy i występujemy, pozwalają utrzymać płynność finansową oraz pokryć koszty poniesionych strat. Dochodzenie odszkodowań to nasza specjalność.

Dochodzenie odszkodowań
426 0
4 Kancelaria prawna Bydgoszcz

Jeśli prowadzisz firmę, prędzej czy później przyda ci się pomoc specjalistów z dziedziny prawa. Nasza kancelaria prawna świadczy usługi między innymi w zakresie prawa pracy, korporacyjnego i gospodarczego, obrotu i gospodarki nieruchomościami, zamówień publicznych, doradztwa podatkowego i innych. Zapraszamy do Bydgoszczy.

Kancelaria prawna Bydgoszcz
70 0
5 Kancelaria adwokacka Lubin

Jeśli potrzebny Ci jest doświadczony adwokat, Lublin jest miastem w którym znajduje się jedyna w swoim rodzaju pomoc prawna dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Nie czekaj i skorzystaj już teraz. Gwarancja najwyższej jakości oraz pełnego profesjonalizmu. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej. Już teraz skorzystaj z pomocy adwokata!

Kancelaria adwokacka Lubin
164 0
6 Komornik sądowy Bydgoszcz

Nasza firma podejmuje się egzekucji należności w Bydgoszczy oraz przyległych gminach. Komornik Sądowy Krzysztof Ścibich i jego zespół pracują dwojako: z jednej strony stawiają na czynności terenowe, z drugiej wykorzystują programy internetowe, które pomagają ustalić tożsamość oraz wartość majątku dłużnika. Opieramy się więc na takich aplikacjach jak e-cepik, ekw, pesel-net i inne. Na naszej stronie internetowej znajdziesz dokładny obszar działania oraz blog prawny dla wierzyciela, na którym wyjaśniamy skomplikowane zapisy.

Komornik sądowy Bydgoszcz
198 0
7 Zwrot opłaty likwidacyjnej

Nasze konsorcjum windykacyjne zajmuje się pomocą w zakresie odzyskiwania nieprawnie inkasowanych środków, wśród których znajduje się również zwrot opłaty likwidacyjnej. Nasze doradztwo opiera się między innymi na formułowaniu wniosków i odwołań, pomoc w kompletowaniu dokumentacji oraz reprezentowaniu klienta przed organami administracji publicznej.

Zwrot opłaty likwidacyjnej
342 0
8 Adwokat Łódź

Szeroko rozumiane prawo cywilne oraz kwestie spadkowe - to główne dziedziny, jakimi zajmuje się adwokat dr. Mariusz Olężałek z Łodzi. W zakresie podejmowanych działań znajduje się poradnictwo dotyczące wspomnianych wyżej zagadnień, sporządzanie pisemnych analiz i opinii, reprezentacja Klienta podczas negocjacji oraz mediacji, a także w trakcie konfrontacji na wokandzie. Wysokość wynagrodzenia jest ustalana z Klientem indywidualnie. Dane kontaktowe zostały opublikowane na witrynie internetowej Kancelarii.

Adwokat Łódź
335 0
9 Prawnicy Gdańsk

Kancelaria radcowska w Gdańsku świadczy pomoc i doradztwo między innymi przy sprawach dotyczących organizacji pozarządowych. Nasi prawnicy pomagają sformułować odpowiednie wnioski o stworzenie organizacji oraz rejestrację w systemie KRS. Zajmują się również bieżącą obsługą tego typu klientów, jak chociażby pozyskiwaniem zewnętrznych źródeł finansowania.

Prawnicy Gdańsk
525 0
10 Obsługa prawna firm

Aby uzyskać dobrą poradę prawną w Toruniu lub Bydgoszczy, najlepiej udać się do adwokata o wieloletnim doświadczeniu w różnych jego dziedzinach. Taka właśnie jest kancelaria Arkadiusz Pikulik, która zajmuje się reprezentowaniem swoich klientów przed sądami w rozmaitych sprawach, zarówno rodzinnych, cywilnych, jak i gospodarczych.

Obsługa prawna firm
109 0
11 www.gama-plastic.pl

Przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków są w dzisiejszych czasach niezwykle potrzebne. Dzięki nim zadbamy nie tylko o swoje zdrowie, ale także o najbliższe otoczenie. W naszej ofercie znajdą Państwu bardzo nowoczesne ekologiczne oczyszczalnie ścieków, które działają niezawodnie. Dodatkowo można je nabyć w przystępnych cenach.

www.gama-plastic.pl
62 0
12 Seat salon Wrocław

Zachęcamy do sprawdzenia oferty, jaką przygotował dla Was nasz Seat salon Wrocław. Znajdziecie w naszym asortymencie najciekawsze modele, jakie możecie dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Oferowane są przez nas różne rodzaje nadwozia, a także kolory karoserii. Możliwe jest również doposażenie wybranego auta.

Seat salon Wrocław
317 0
13 Ceny płyt warstwowych

KINGSPAN to sklep oferujący wysokiej klasy płyty warstwowe. Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów oferujemy im produkty, które z całą pewnością spełnią ich oczekiwania względem jakości i ceny. Wszystkie nasze propozycje to artykuły najlepsze w swoim rodzaju - decydując się na ich zakup przekonasz się o tym osobiście.

Ceny płyt warstwowych
443 0
14 Zasłony

Nasza firma to renomowany producent tekstyliów najwyższej jakości. W asortymencie posiadamy najpiękniejsze wzory i kolory. Są to przede wszystkim eleganckie zaśłony i firany oraz pościel bawełniana, która znakomicie sprawdza się nawet dla malutkich dzieci. Polecamy szeroki wybór wymiarów, a także wzorów naszych produktów. Serdecznie zachęcamy do zamawiania i zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

Zasłony
489 0
15 Lakierowanie

Interesuje Cię lakierowanie na najwyższym poziomie - my wiemy jak sprawić, byś był zadowolony z realizacji zadania. Trzy czynniki, które mają wpływ na ostateczny kształt naszych usług - ludzie, maszyny i rozwiązania, są w naszej firmie zawsze na wysokim poziomie. Dodatkowo oferujemy konkurencyjne ceny i błyskawiczny czas realizacji, dzięki czemu zlecając nam lakierowanie możesz liczyć na pełną satysfakcję z jego efektów.

Lakierowanie
89 0
16 Wentylatory dachowe

Nie tylko wentylatory dachowe, ale również i wiele innych części, które potrzebne są do tego, aby wentylacja prawidłowo nie tylko została zainstalowana, ale aby również prawidłowo działała. Wentylatory dachowe to jedna z nielicznych, choć najważniejsza część całej wentylacji - zwłaszcza tej wentylacji - najnowszej generacji.

Wentylatory dachowe
324 0
17 Szlifowanie betonu

Dziś profesjonalne ekipy nie mogą się bez tego obejść. Używanie szlifierki do do takich zadań jak szlifowanie betonu pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz energię. Dzięki specjalnemu workowi na gruz, doczepionemu do szlifierki do betonu, możemy też skrócić czas potrzebny do posprzątania tego bałaganu. Duże ekipy pracujące na dużych powierzchniach są zmuszone aby używać odkurzacze przemysłowe. Nie jest to tylko "mus", ale i znaczne ułatwienie. Szlifierki dzięki którym szlifowanie betonu jest łatwe są tak wykonane, że posiadają rękojeść albo dwie, które pozwalają na bardzo mocne przyciskanie szlifierki do podłoża.

Szlifowanie betonu
140 0
18 Rekolekcje wielkopostne

Nie strać niepowtarzalnej szansy odnowienia swojego przymierza z Bogiem, jaką dają rekolekcje wielkopostne. To przecież najważniejszy okres w kalendarzu liturgicznym, dlatego nie warto go tracić na rzeczy przyziemne, doczesne. Nasze domy znajdują się w różnych częściach Polski, dla wszystkich znajdziemy też czas.

Rekolekcje wielkopostne
187 0
19 folplast.com.pl

Folia to jeden z najczęściej wykorzystanych surowców w produkcji opakowań. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, będącą liderem na terenie Polski w produkcji opakować z folii w technologii rozdmuchu. W naszej ofercie znajdują się zarówno folie dla przemysłu jak i spożywcze, budowlane, rolnicze i wiele innych. Zapraszamy.

folplast.com.pl
31 0
20 Podłogi Poznań

Szukasz wyrobów związanych z podłogami? Już dzisiaj zapoznaj się z ofertą naszej firmy! Proponujemy między innymi znakomite podłogi drewniane - Dom Korkowy to jedna z marek, które oferujemy w naszym sklepie. Nasz asortyment jest tak bogaty, że z pewnością każdy znajdzie odpowiednią podłogę, zgodną z własnymi oczekiwaniami. Zapraszamy!

Podłogi Poznań
247 0
- Formularz
© 2018 www.fdzd.pl