Ocena strony 7


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 opiniowanie umów

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się ze spełnianiem wielu wymogów natury prawnej. Pomoc świadczona przez nasze biuro obejmuje zarówno sporządzanie i opiniowanie umów, jak również przygotowanie wniosków oraz pism odwoławczych oraz sporządzanie wewnętrznych aktów, takich jak uchwały, instrukcje czy zarządzenia.

opiniowanie umów
499 0
2 porady prawne online

Szukają Państwo miejsca, w którym mogą Państwo szybko uzyskać sprawdzone porady prawne online? Nasza firma doświadczona firma prawnicza uruchomiła usługę, w której mogą Państwo skorzystać z porad prawnych online. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy są specjalistami z wybranych dziedzin prawa i chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania!

porady prawne online
202 0
3 Odszkodowania

Nasi prawnicy niosą pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania. Obsługujemy sprawy dotyczące poniesionej szkody przez osoby fizyczne, wypadków komunikacyjnych i w gospodarstwie rolnym. Sprawy dotyczą wypłaty na pokrycie szkód, zadośćuczynienie za utratę bliskiej osoby, refundację kosztów pochówku oraz wielu innych.

Odszkodowania
230 0
4 rozwody

W przypadku poważnych konfliktów małżeńskich, warto skontaktować się z prawnikiem, którego zadaniem jest podjęcie próby mediacyjnej, a jeśli ona zawodzi - pomoc w rozwiązaniu sprawy przed sądem. Działalność Kancelarii GGK z Katowic obejmuje rozwody i separacje. Pełna lista obowiązków znajduje się na stronie internetowej.

rozwody
140 0
5 Radca prawny

Pomoc prawników podczas podejmowania ważnych biznesowo decyzji, dochodzenia odszkodowań i windykacji należności, w wielu przypadkach okazać się może nieodzowna. Kancelaria adwokacka ASiW świadczy usługi klientom biznesowym i indywidualnym. Prawo spadkowe, rodzinne, cywilne i administracyjne opiera się na wielu klauzulach, niezrozumiałych dla laika paragrafach. Pomagamy w przyswojeniu ich i przekłuciu wiedzy na działania. Nasz radca prawny znajduje się w Lędzinach i Katowicach, ale w razie potrzeby jeździmy po całej Polsce.

Radca prawny
83 0
6 Kancelaria notarialna

Dokumenty, takie jak umowy sprzedaży nieruchomości, testamenty, darowizny, intercyzy małżeńskie, umowy spółek i wiele innych, powinny być poświadczone prawnie. Takie usługi świadczy nasza kancelaria notarialna w Łodzi. Dokumenty niezbędne do sprawy można dostarczyć nam osobiście bądź mailowo i ustalić dogodny termin spotkania.

Kancelaria notarialna
539 0
7 akty notarialne Szczecin

Jest to szczególna forma dokumentu urzędowego, która potwierdza dokonanie określonej czynności prawnej. Kancelaria Notarialna Małgorzata Posyniak przygotuje dla Państwa akty notarialny. Szczecin? Centrum? Okolice? Zachęcamy do skorzystania z usługi. Odpowiednio sporządzony dokument posiada pełną moc prawną.

akty notarialne Szczecin
127 0
8 Notariusz Oborniki

Biuro świadczy usługi dla zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Notariusz sporządza akty, a w tym umowy sprzedaży i darowizny bądź testamenty, dbając o zachowanie wszystkich przepisów prawnych. Oprócz tego przechowuje papiery wartościowe i dokumenty przez wybrany czas. Kancelaria mieści się w Szamotułach, ale świadczy usługi również między innymi w Obornikach.

Notariusz Oborniki
555 0
9 Tablice reklamowe

Jeżeli szukasz solidnej firmy, która zapewni Ci nowoczesne meble przeznaczone do biur, placówek oświatowych lub zakładów pracy, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zapewniamy największy wybór takich produktów jak: szafy na puchary, szklane regały oraz tablice reklamowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Tablice reklamowe
136 0
10 Compliance

W polskim porządku, podobnie jak w innych państwach o rozwiniętej gospodarce rynkowej, funkcjonuje zbiór przepisów, nazywany kodeksem, który reguluje szereg kwestii pomiędzy przedsiębiorstwem, a zatrudnionym przez nie osobami. Jedną ze specjalizacji naszej warszawskiej kancelarii jest właśnie prawo pracy. Adwokat z Tomczak i Partnerzy udzieli Państwu porad w sprawie prywatności czy compliance. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i też przedsiębiorstw.

Compliance
23 0
11 Wzór umowy najmu mieszkania

Zanim podpiszemy pismo, dzięki któremu lokator będzie mógł wprowadzić się do naszej nieruchomości, należy zadbać o odpowiedni wzór umowy najmu mieszkania. Przede wszystkim musimy pamiętać o poprawnym oznaczeniu stron, ponieważ może mieć to znaczący wpływ na ważność pisma. Przy określaniu stron nie można również zapomnieć o wpisaniu nr PESEL przyszłego lokatora, ponieważ będzie on zawsze aktualny, podczas gdy inne dane zamieszkującego mogą ulec zmianie.

Wzór umowy najmu mieszkania
321 0
12 Systemy alarmowe

Nasza firma pomoże Państwu wybrać i zamontować najlepsze systemy alarmowe. Łódź to miasto, w którym nie zawsze jest bezpiecznie. Warto korzystać z mądrości zawartej w powiedzeniu: Przezorny zawsze ubezpieczony" i zabezpieczyć się przed włamaniami oraz aktami wandalizmu. Mamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki któremu świadczymy profesjonalne usługi najwyższej jakości. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - możecie się z nią zapoznać, odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową.

Systemy alarmowe
148 0
13 Skup wiązek samochodowych

Oferujemy skup wiązek samochodowych - najwyższa jakość obsługi i atrakcyjne ceny są tym, co możemy zaoferować wszystkim naszym klientom. Tylko u nas mogą Państwo liczyć na profesjonalną współpracę na jasnych i uczciwych zasadach. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie skupu wiązek samochodowych.

Skup wiązek samochodowych
157 0
14 Przedszkole niepubliczne Warszawa

Chcesz zapewnić swojej pociesze doskonałą opiekę i najlepsze warunki do rozwoju? Jeżeli tak, to najlepszym wyborem okaże się dla Ciebie przedszkole niepubliczne Mały Podróżnik w Warszawie! Mnóstwo zabawy i nauki w trakcie różnych zajęć tematycznych to najlepszy sposób na rozbudzanie w dziecku ciekawości świata.

Przedszkole niepubliczne Warszawa
518 0
15 Radca prawny

W zakres działalności znajdującej się w Bydgoszczy kancelarii prawnej wchodzi udzielanie kompleksowych porad, sporządzanie i opiniowanie dokumentów prawniczych, a także reprezentowanie klientów przed sądem oraz urzędami. Radca świadczy usługi związane z prawem pracy, cywilnym, rodzinnym, podatkowym i wekslowym, a także administracyjnym i nieruchomości. Oferta biura radcowskiego skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, a także do jednostek samorządu terytorialnego.

Radca prawny
70 0
16 Doradztwo prawne Bydgoszcz

Świadczone przez nas usługi obejmują zarówno osoby prywatne, jak i też podmioty gospodarcze. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski w Bydgoszczy proponuje doradztwo prawne. Nasi radcowie i adwokaci specjalizują się w kodeksie spółek handlowych, karnym i cywilnym, a także przepisach gospodarczych i spadkowych.

Doradztwo prawne Bydgoszcz
151 0
17 Odbiór odpadów budowlanych

Dzięki szerokiej flocie pojazdów jesteśmy w stanie odebrać od Państwa wszelkie odpady budowlane czy remontowe. Organizujemy profesjonalny wywóz gruzu na terenie Krakowa oraz okolicznych gmin. Dysponujemy odpowiednim potencjałem technicznym - samochody o udźwigu do 23 ton. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Odbiór odpadów budowlanych
418 0
18 kancelaria prawna Warszawa

Obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa i spółki. Kancelaria prawna w Warszawie prowadzi zarówno poradnictwo w siedzibie, jak i za pośrednictwem Internetu. Sporządzamy opinie, reprezentujemy także klientów w czasie negocjacji i mediacji, jak również w trakcie postępowania przed organami ścigania.

kancelaria prawna Warszawa
497 0
19 prawnik zamówienia publiczne

Poradnictwo w związku z ubezpieczeniami, nieruchomościami, ochroną własności intelektualnej czy znaków towarowych to obszary, którymi zajmuje się kancelaria. Jeśli chodzi o zamówienia publiczne, prawnik zajmuje się doradztwem dla obu stron. Prowadzone są także porady w zakresie negocjacji umów między partnerami handlowymi.

prawnik zamówienia publiczne
84 0
20 Nadzór przyrodniczy

Nasza firma zajmuje się między innymi nadzorem przyrodniczym oraz ekspertyzami ornitologicznymi. Oferujemy również monitoring ptaków, który pomaga określić, jakie zmiany zaszły w ich rozmieszczeniu oraz liczebności. Badania prowadzone są przez doświadczonego ornitologa przez kilkanaście miesięcy w celu uzyskania pełnego obrazu zjawisk zachodzących w przyrodzie.

Nadzór przyrodniczy
600 0
21 Komornik w Bydgoszczy

Michał Popiel to komornik sądowy, działający przy Sądzie Rejonowym Bydgoszcz. Przeprowadza on różnorodne licytacje - nieruchomości i ruchomości. Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej, bądź pod numerem telefonu. Zapraszamy do kontaktu właśnie z tym funkcjonariuszem publicznym. Na stronie publikowane są aktualne aukcje.

Komornik w Bydgoszczy
499 0
22 Kancelaria Radcy Prawnego

Przedsiębiorcy, którzy zetknęli się z nieuczciwymi kontrahentami doskonale zdaję sobie sprawę, że samodzielna próba odzyskania należności jest procesem żmudnym i stresującym. Obowiązujące przepisy pozwalają na zastosowanie odpowiednich środków, które mają za zadnie legalną windykację długu. Kancelaria radcy prawnego ze Szczecina podejmuje się doradztwa dla klientów biznesowych w zakresie m.in. kodeksu cywilnego. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe zostały opublikowane na stronie internetowej.

Kancelaria Radcy Prawnego
366 0
23 Zwalczanie pluskiew Warszawa

Jeśli w Twoim mieszkaniu pojawili się nieproszeni lokatorzy w postaci mrówek lub karaluchów, skontaktuj się z naszą firmą z Warszawy. Świadczone przez nas kompleksowe usługi dezynsekcyjne pozwalają na skuteczne zwalczanie pluskiew, moli oraz innych owadów, które ciężko jest wytępić stosując domowe metody i trutki.

Zwalczanie pluskiew Warszawa
155 0
24 Kancelaria notarialna Warszawa

Nasze biuro świadczy usługi z zakresu sporządzania aktów prawnych oraz oświadczeń dotyczących na przykład spółek handlowych oraz przyjęcia na przechowanie pieniędzy. Kancelaria notarialna w Warszawie oferuje także pomoc w zakresie majątkowych spraw małżeńskich, spraw spadkowych oraz przeniesienia własności nieruchomości.

Kancelaria notarialna Warszawa
434 0
25 Obsługa loterii promocyjnej

Specjalnością Kancelarii Radcy Prawnego Artur Muranowicz są gry hazardowe, w ramach których jesteśmy w stanie sporządzić regulamin loterii promocyjnej i audiotekstowej, a także podjąć się całościowej obsługi loterii, począwszy od organizacji, aż po kontrolę, na którą pozwala nam posiadane świadectwo zawodowe Ministra Finansów.

Obsługa loterii promocyjnej
317 0
26 radca prawny Bydgoszcz

Wspieramy swoich klientów w zakresie procesów sądowych dotyczących m.in. błędów lekarskich czy kosmetycznych (np. zastosowanie niewłaściwego leczenia). Radca prawny pomaga na terenie Bydgoszczy, gdzie zajmuje się reprezentowaniem podczas separacji, rozwodów, przy podziale majątku czy przy unieważnianiu testamentu.

radca prawny Bydgoszcz
130 0
27 Ceny płyt warstwowych

KINGSPAN to sklep oferujący wysokiej klasy płyty warstwowe. Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów oferujemy im produkty, które z całą pewnością spełnią ich oczekiwania względem jakości i ceny. Wszystkie nasze propozycje to artykuły najlepsze w swoim rodzaju - decydując się na ich zakup przekonasz się o tym osobiście.

Ceny płyt warstwowych
443 0
28 Zasłony

Nasza firma to renomowany producent tekstyliów najwyższej jakości. W asortymencie posiadamy najpiękniejsze wzory i kolory. Są to przede wszystkim eleganckie zaśłony i firany oraz pościel bawełniana, która znakomicie sprawdza się nawet dla malutkich dzieci. Polecamy szeroki wybór wymiarów, a także wzorów naszych produktów. Serdecznie zachęcamy do zamawiania i zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

Zasłony
489 0
29 Lakierowanie

Interesuje Cię lakierowanie na najwyższym poziomie - my wiemy jak sprawić, byś był zadowolony z realizacji zadania. Trzy czynniki, które mają wpływ na ostateczny kształt naszych usług - ludzie, maszyny i rozwiązania, są w naszej firmie zawsze na wysokim poziomie. Dodatkowo oferujemy konkurencyjne ceny i błyskawiczny czas realizacji, dzięki czemu zlecając nam lakierowanie możesz liczyć na pełną satysfakcję z jego efektów.

Lakierowanie
89 0
30 Wentylatory dachowe

Nie tylko wentylatory dachowe, ale również i wiele innych części, które potrzebne są do tego, aby wentylacja prawidłowo nie tylko została zainstalowana, ale aby również prawidłowo działała. Wentylatory dachowe to jedna z nielicznych, choć najważniejsza część całej wentylacji - zwłaszcza tej wentylacji - najnowszej generacji.

Wentylatory dachowe
324 0
31 Szlifowanie betonu

Dziś profesjonalne ekipy nie mogą się bez tego obejść. Używanie szlifierki do do takich zadań jak szlifowanie betonu pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz energię. Dzięki specjalnemu workowi na gruz, doczepionemu do szlifierki do betonu, możemy też skrócić czas potrzebny do posprzątania tego bałaganu. Duże ekipy pracujące na dużych powierzchniach są zmuszone aby używać odkurzacze przemysłowe. Nie jest to tylko "mus", ale i znaczne ułatwienie. Szlifierki dzięki którym szlifowanie betonu jest łatwe są tak wykonane, że posiadają rękojeść albo dwie, które pozwalają na bardzo mocne przyciskanie szlifierki do podłoża.

Szlifowanie betonu
140 0
32 Rekolekcje wielkopostne

Nie strać niepowtarzalnej szansy odnowienia swojego przymierza z Bogiem, jaką dają rekolekcje wielkopostne. To przecież najważniejszy okres w kalendarzu liturgicznym, dlatego nie warto go tracić na rzeczy przyziemne, doczesne. Nasze domy znajdują się w różnych częściach Polski, dla wszystkich znajdziemy też czas.

Rekolekcje wielkopostne
187 0
- Formularz
© 2020 www.fdzd.pl