Ocena strony 7


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Odbiór odpadów budowlanych

Dzięki szerokiej flocie pojazdów jesteśmy w stanie odebrać od Państwa wszelkie odpady budowlane czy remontowe. Organizujemy profesjonalny wywóz gruzu na terenie Krakowa oraz okolicznych gmin. Dysponujemy odpowiednim potencjałem technicznym - samochody o udźwigu do 23 ton. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Odbiór odpadów budowlanych
418 0
2 kancelaria prawna Warszawa

Obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa i spółki. Kancelaria prawna w Warszawie prowadzi zarówno poradnictwo w siedzibie, jak i za pośrednictwem Internetu. Sporządzamy opinie, reprezentujemy także klientów w czasie negocjacji i mediacji, jak również w trakcie postępowania przed organami ścigania.

kancelaria prawna Warszawa
497 0
3 prawnik zamówienia publiczne

Poradnictwo w związku z ubezpieczeniami, nieruchomościami, ochroną własności intelektualnej czy znaków towarowych to obszary, którymi zajmuje się kancelaria. Jeśli chodzi o zamówienia publiczne, prawnik zajmuje się doradztwem dla obu stron. Prowadzone są także porady w zakresie negocjacji umów między partnerami handlowymi.

prawnik zamówienia publiczne
84 0
4 Windykacja należności Toruń

Kancelaria świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej dla dłużników, w tym ochrony przed procesami sądowymi oraz redagowaniem ugód. Proponowane jest też windykacja należności na terenie Torunia, która jest możliwa dzięki współpracy z komornikami. Prawnik zajmuje się też reprezentowaniem klientów w mediacjach oraz na drodze sądowej w procesach egzekucji długów.

Windykacja należności Toruń
94 0
5 obsługa spółek bielsko biała

Kancelaria zajmuje się opiniowaniem i doradztwem, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Obsługa spółek to między innymi tworzenie umów, konsultowanie regulaminów i aktów prawnych, a także udział w rozmowach z partnerami biznesowymi. Oferujemy pomoc związaną z prawem konsumenckim, ubezpieczeniowym czy karnym klientom na terenie Bielsko-Białej.

obsługa spółek bielsko biała
298 0
6 Nadzór przyrodniczy

Nasza firma zajmuje się między innymi nadzorem przyrodniczym oraz ekspertyzami ornitologicznymi. Oferujemy również monitoring ptaków, który pomaga określić, jakie zmiany zaszły w ich rozmieszczeniu oraz liczebności. Badania prowadzone są przez doświadczonego ornitologa przez kilkanaście miesięcy w celu uzyskania pełnego obrazu zjawisk zachodzących w przyrodzie.

Nadzór przyrodniczy
600 0
7 Sprzeciw od nakazu zapłaty

Radcowie prawni udzielają pomocy z zakresu prowadzenia spraw i reprezentowania na rozprawach sądowych. Sprzeciw od nakazu zapłaty lub od wyroku zaocznego także są sporządzane przez naszą kancelarię. Pomoc udzielana jest na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Ponadto, radcowie pomagają w odzyskaniu długu, w przypadku roszczeń przedawnionych.

Sprzeciw od nakazu zapłaty
154 0
8 Obsługa prawna firm Wrocław

W naszej kancelarii możesz otrzymać poradę ddotyczącą swojej działalności. Oferowana przez nas obsługa prawna firm dotyczy zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. W naszej wrocławskiej siedzibie przyjmujemy początkujących oraz doświadczonych przedsiębiorców. Udzielamy porad w kwestii pism i umów.

Obsługa prawna firm Wrocław
257 0
9 Zbiorniki PE

Nasza firma oferuje jednoelementowe pojemniki do gromadzenia ścieków oraz wody deszczowej lub z drenażu opaskowego. Zbiorniki PE są odporne na działanie kwasów, alkoholi czy ługów - gwarantuje to ich szczelność. Posiadamy pojemniki w różnych modelach, które różnią się od siebie kształtem, pojemnością, wagą oraz zakończeniami drenażu, np. studnie chłonne czy tunele drenarskie.

Zbiorniki PE
217 0
10 Porady prawne

Nasz adwokat zajmuje się obroną w procesach karnych, karnoskarbowych i wykroczeniach. Świadczymy porady prawne i reprezentujemy klienta w sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu błędów medycznych. Zajmujemy się także pomocą w sprawach o wynagrodzenie za pracę, czy odszkodowaniach za mobbing.

Porady prawne
354 0
11 Rozwody Bydgoszcz

Nasza kancelaria mieszcząca się w Bydgoszczy, powstała w 2006 roku. Świadczymy usługi prawne m.in. w sprawach o rozwody, separacje, podział majątku czy alimenty. Ponadto, pomagamy w zakresie ustalania lub zaprzeczania ojcostwa, unieważnień małżeństw, orzeczeń dotyczących kontaktów z dziećmi oraz ochrony dóbr osobistych.

Rozwody Bydgoszcz
132 0
12 Komornik w Bydgoszczy

Michał Popiel to komornik sądowy, działający przy Sądzie Rejonowym Bydgoszcz. Przeprowadza on różnorodne licytacje - nieruchomości i ruchomości. Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej, bądź pod numerem telefonu. Zapraszamy do kontaktu właśnie z tym funkcjonariuszem publicznym. Na stronie publikowane są aktualne aukcje.

Komornik w Bydgoszczy
499 0
13 Kancelaria Radcy Prawnego

Przedsiębiorcy, którzy zetknęli się z nieuczciwymi kontrahentami doskonale zdaję sobie sprawę, że samodzielna próba odzyskania należności jest procesem żmudnym i stresującym. Obowiązujące przepisy pozwalają na zastosowanie odpowiednich środków, które mają za zadnie legalną windykację długu. Kancelaria radcy prawnego ze Szczecina podejmuje się doradztwa dla klientów biznesowych w zakresie m.in. kodeksu cywilnego. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe zostały opublikowane na stronie internetowej.

Kancelaria Radcy Prawnego
366 0
14 Zwalczanie pluskiew Warszawa

Jeśli w Twoim mieszkaniu pojawili się nieproszeni lokatorzy w postaci mrówek lub karaluchów, skontaktuj się z naszą firmą z Warszawy. Świadczone przez nas kompleksowe usługi dezynsekcyjne pozwalają na skuteczne zwalczanie pluskiew, moli oraz innych owadów, które ciężko jest wytępić stosując domowe metody i trutki.

Zwalczanie pluskiew Warszawa
155 0
15 Kancelaria radcy prawnego Łódź

Oferujemy wsparcie zarówno w formie doradztwa, jak i reprezentowania naszych klientów w postępowaniu sądowym bądź administracyjnym. Kancelaria radcy prawnego w Łodzi podejmuje się spraw związanych z podatkami, sporami sądowymi, sprawami korporacyjnymi, a także z obrotem wszelkiego rodzaju nieruchomościami i odzyskiwaniem odszkodowań.

Kancelaria radcy prawnego Łódź
246 0
16 Kancelaria notarialna Warszawa

Nasze biuro świadczy usługi z zakresu sporządzania aktów prawnych oraz oświadczeń dotyczących na przykład spółek handlowych oraz przyjęcia na przechowanie pieniędzy. Kancelaria notarialna w Warszawie oferuje także pomoc w zakresie majątkowych spraw małżeńskich, spraw spadkowych oraz przeniesienia własności nieruchomości.

Kancelaria notarialna Warszawa
434 0
17 Obsługa loterii promocyjnej

Specjalnością Kancelarii Radcy Prawnego Artur Muranowicz są gry hazardowe, w ramach których jesteśmy w stanie sporządzić regulamin loterii promocyjnej i audiotekstowej, a także podjąć się całościowej obsługi loterii, począwszy od organizacji, aż po kontrolę, na którą pozwala nam posiadane świadectwo zawodowe Ministra Finansów.

Obsługa loterii promocyjnej
317 0
18 notariusze Bydgoszcz

Zakres jego usług, kompetencje oraz uprawnienia sprawiają, iż jest to osoba, której usługi są często poszukiwane i pożądane przez klientów indywidualnych, a przede wszystkim przez podmioty gospodarcze. Notariusze zgodnie z uprawnieniami nadanymi przez Ministra Sprawiedliwości posiadają kompetencje nadawania drukom statusu dokumentów urzędowych. Notariusz Górecki przyjmuje petentów w swojej kancelarii, która jest położona w Bydgoszczy. Na wizyty można umawiać się telefonicznie od poniedziałku do piątku.

notariusze Bydgoszcz
212 0
19 radca prawny Bydgoszcz

Wspieramy swoich klientów w zakresie procesów sądowych dotyczących m.in. błędów lekarskich czy kosmetycznych (np. zastosowanie niewłaściwego leczenia). Radca prawny pomaga na terenie Bydgoszczy, gdzie zajmuje się reprezentowaniem podczas separacji, rozwodów, przy podziale majątku czy przy unieważnianiu testamentu.

radca prawny Bydgoszcz
130 0
20 Adwokat Kolno

Zajmujemy się sprawami z obszaru prawa karnego, gospodarczego, rzeczowego oraz odszkodowań. Nasz adwokat wspiera także w tworzeniu pism sądowych, wezwań do zapłaty oraz może reprezentować klienta podczas procesu, negocjacji czy przy zawieraniu różnego rodzaju umów. Świadczymy porady prawne np. w kwestii polityki cenowej na terenie Kolna.

Adwokat Kolno
460 0
21 Dochodzenie odszkodowań

Tematyka prowadzonych przez nas spraw dotyka zarówno błędów medycznych, wypadków komunikacyjnych, szkód transportowych, jak i wielu innych. Odszkodowania, o które w imieniu naszych Klientów się staramy i występujemy, pozwalają utrzymać płynność finansową oraz pokryć koszty poniesionych strat. Dochodzenie odszkodowań to nasza specjalność.

Dochodzenie odszkodowań
426 0
22 Komornik

Nasza firma podejmuje się egzekucji należności w Bydgoszczy oraz przyległych gminach. Komornik Sądowy Krzysztof Ścibich i jego zespół pracują dwojako: z jednej strony stawiają na czynności terenowe, z drugiej wykorzystują programy internetowe, które pomagają ustalić tożsamość oraz wartość majątku dłużnika. Opieramy się więc na takich aplikacjach jak e-cepik, ekw, pesel-net i inne. Na naszej stronie internetowej znajdziesz dokładny obszar działania oraz blog prawny dla wierzyciela, na którym wyjaśniamy skomplikowane zapisy.

Komornik
198 1
23 Prawnicy Gdańsk

Kancelaria radcowska w Gdańsku świadczy pomoc i doradztwo między innymi przy sprawach dotyczących organizacji pozarządowych. Nasi prawnicy pomagają sformułować odpowiednie wnioski o stworzenie organizacji oraz rejestrację w systemie KRS. Zajmują się również bieżącą obsługą tego typu klientów, jak chociażby pozyskiwaniem zewnętrznych źródeł finansowania.

Prawnicy Gdańsk
525 0
24 Obsługa prawna firm

Aby uzyskać dobrą poradę prawną w Toruniu lub Bydgoszczy, najlepiej udać się do adwokata o wieloletnim doświadczeniu w różnych jego dziedzinach. Taka właśnie jest kancelaria Arkadiusz Pikulik, która zajmuje się reprezentowaniem swoich klientów przed sądami w rozmaitych sprawach, zarówno rodzinnych, cywilnych, jak i gospodarczych.

Obsługa prawna firm
109 0
25 Ceny płyt warstwowych

KINGSPAN to sklep oferujący wysokiej klasy płyty warstwowe. Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów oferujemy im produkty, które z całą pewnością spełnią ich oczekiwania względem jakości i ceny. Wszystkie nasze propozycje to artykuły najlepsze w swoim rodzaju - decydując się na ich zakup przekonasz się o tym osobiście.

Ceny płyt warstwowych
443 0
26 Zasłony

Nasza firma to renomowany producent tekstyliów najwyższej jakości. W asortymencie posiadamy najpiękniejsze wzory i kolory. Są to przede wszystkim eleganckie zaśłony i firany oraz pościel bawełniana, która znakomicie sprawdza się nawet dla malutkich dzieci. Polecamy szeroki wybór wymiarów, a także wzorów naszych produktów. Serdecznie zachęcamy do zamawiania i zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

Zasłony
489 0
27 Lakierowanie

Interesuje Cię lakierowanie na najwyższym poziomie - my wiemy jak sprawić, byś był zadowolony z realizacji zadania. Trzy czynniki, które mają wpływ na ostateczny kształt naszych usług - ludzie, maszyny i rozwiązania, są w naszej firmie zawsze na wysokim poziomie. Dodatkowo oferujemy konkurencyjne ceny i błyskawiczny czas realizacji, dzięki czemu zlecając nam lakierowanie możesz liczyć na pełną satysfakcję z jego efektów.

Lakierowanie
89 0
28 Wentylatory dachowe

Nie tylko wentylatory dachowe, ale również i wiele innych części, które potrzebne są do tego, aby wentylacja prawidłowo nie tylko została zainstalowana, ale aby również prawidłowo działała. Wentylatory dachowe to jedna z nielicznych, choć najważniejsza część całej wentylacji - zwłaszcza tej wentylacji - najnowszej generacji.

Wentylatory dachowe
324 0
29 Szlifowanie betonu

Dziś profesjonalne ekipy nie mogą się bez tego obejść. Używanie szlifierki do do takich zadań jak szlifowanie betonu pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz energię. Dzięki specjalnemu workowi na gruz, doczepionemu do szlifierki do betonu, możemy też skrócić czas potrzebny do posprzątania tego bałaganu. Duże ekipy pracujące na dużych powierzchniach są zmuszone aby używać odkurzacze przemysłowe. Nie jest to tylko "mus", ale i znaczne ułatwienie. Szlifierki dzięki którym szlifowanie betonu jest łatwe są tak wykonane, że posiadają rękojeść albo dwie, które pozwalają na bardzo mocne przyciskanie szlifierki do podłoża.

Szlifowanie betonu
140 0
30 Rekolekcje wielkopostne

Nie strać niepowtarzalnej szansy odnowienia swojego przymierza z Bogiem, jaką dają rekolekcje wielkopostne. To przecież najważniejszy okres w kalendarzu liturgicznym, dlatego nie warto go tracić na rzeczy przyziemne, doczesne. Nasze domy znajdują się w różnych częściach Polski, dla wszystkich znajdziemy też czas.

Rekolekcje wielkopostne
187 0
31 Podłogi Poznań

Szukasz wyrobów związanych z podłogami? Już dzisiaj zapoznaj się z ofertą naszej firmy! Proponujemy między innymi znakomite podłogi drewniane - Dom Korkowy to jedna z marek, które oferujemy w naszym sklepie. Nasz asortyment jest tak bogaty, że z pewnością każdy znajdzie odpowiednią podłogę, zgodną z własnymi oczekiwaniami. Zapraszamy!

Podłogi Poznań
247 0
- Formularz
© 2018 www.fdzd.pl