Ocena strony 7


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 kancelaria prawnicza Wrocław

Adwokat Pietryka to kancelaria prawnicza z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się głównie w obsłudze i doradztwie firm. Obsługujemy Klientów w językach polskim i angielskim. Sporządzamy dokumentację i akta na sprawę, korespondujemy z sądownictwem i organami administracji publicznej, występujemy jako reprezentant podczas procesów.

kancelaria prawnicza Wrocław
150 0
2 Porady prawne Londyn

Posiadamy kancelarię w Londynie. Świadczymy pomoc Polakom przebywającym na Wyspach. Oferujemy porady prawne, prowadzimy dyżury telefoniczne, formułujemy wnioski i pisma. Pomagamy klientom indywidualnym i biznesowym. Opiniujemy i analizujemy umowy, regulaminy, statuty. Reprezentujemy w postępowaniach przed Trybunałem Pracy i Apelacyjnym Trybunałem Pracy.

Porady prawne Londyn
22 0
3 prywatny detektyw

Jest to osoba, którą wynajmuje się w celu zgromadzenia informacji na dany temat. Prywatny detektyw wykorzystuje techniki gromadzenia dowodów i tropienia śladów, które mają służyć rozwiązywaniu spraw. Nasze biuro detektywistyczne obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Podejmiemy się prowadzenia każdej sprawy.

prywatny detektyw
454 0
4 Kancelaria adwokacka Ełk

Jeśli chodzi o prawo cywilne i rodzinne, pomoc świadczyć może kancelaria adwokacka z Ełku. Możliwe jest uzyskanie wsparcia w takich sprawach jak podział majątku czy ustalenie opieki nad nieletnim dzieckiem. Procedury adopcyjne lub ustalenie ojcostwa, a także sprawy związane z rozwodem i alimentami, również mogą być prowadzone przez prawników.

Kancelaria adwokacka Ełk
118 0
5 Kancelarie notarialne Kraków

Świadczymy usługi w Krakowie przy ulicy Monte Cassino 6/20. Kancelarie notarialne Alicja Brandys zajmują się profesjonalnym zapobieganiem sporom na gruncie prawnym. Wykaz czynności, które wykonujemy znajduje się na naszej stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze ustalanie terminu spotkania oraz dostarczenie dokumentów, potrzebnych do wykonania danej czynności. Na umówione spotkanie należy zabrać dokument potwierdzający tożsamość.

Kancelarie notarialne Kraków
240 0
6 Adwokat Radom rozwód

Prowadzona przez nas kancelaria znajduje się w Radomiu. Adwokat udziela porad prawnych, a także prowadzi sprawy, które obejmują rozwód czy podział majątku. Dodatkowo zajmujemy się windykacją należności oraz obsługą prawną firm. Udzielamy pomocy w sprawach, które obejmują prawo karne, a także prawo wykroczeń.

Adwokat Radom rozwód
401 0
7 Kancelaria adwokacka Szczecin

Kancelaria adwokacka adw. Anna Kseń świadczy kompleksową pomoc w zakresie praca cywilnego, karnego i administracyjnego. Nasi adwokaci w Szczecinie podejmują się zarówno spraw związanych z odzyskiwaniem należności, jak i świadczą usługi doradcze. Podejmujemy się także reprezentowania naszych klientów w różnych sprawach.

Kancelaria adwokacka Szczecin
21 0
8 Czyszczenie kanalizacji Łódź

Firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie usuwania zatorów i ługów z osadów w instalacjach sanitarnych. Dotyczy to zarówno obiektów mieszkalnych, jak i przemysłowych. Czyszczenie kanalizacji odbywa się przy pomocy sprzętu wysokociśnieniowego, który może przepchać wszystkie problematyczne osady i substancje.

Czyszczenie kanalizacji Łódź
475 0
9 opiniowanie umów

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się ze spełnianiem wielu wymogów natury prawnej. Pomoc świadczona przez nasze biuro obejmuje zarówno sporządzanie i opiniowanie umów, jak również przygotowanie wniosków oraz pism odwoławczych oraz sporządzanie wewnętrznych aktów, takich jak uchwały, instrukcje czy zarządzenia.

opiniowanie umów
499 0
10 Odszkodowania

Nasi prawnicy niosą pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania. Obsługujemy sprawy dotyczące poniesionej szkody przez osoby fizyczne, wypadków komunikacyjnych i w gospodarstwie rolnym. Sprawy dotyczą wypłaty na pokrycie szkód, zadośćuczynienie za utratę bliskiej osoby, refundację kosztów pochówku oraz wielu innych.

Odszkodowania
230 0
11 rozwody

W przypadku poważnych konfliktów małżeńskich, warto skontaktować się z prawnikiem, którego zadaniem jest podjęcie próby mediacyjnej, a jeśli ona zawodzi - pomoc w rozwiązaniu sprawy przed sądem. Działalność Kancelarii GGK z Katowic obejmuje rozwody i separacje. Pełna lista obowiązków znajduje się na stronie internetowej.

rozwody
140 0
12 akty notarialne Szczecin

Jest to szczególna forma dokumentu urzędowego, która potwierdza dokonanie określonej czynności prawnej. Kancelaria Notarialna Małgorzata Posyniak przygotuje dla Państwa akty notarialny. Szczecin? Centrum? Okolice? Zachęcamy do skorzystania z usługi. Odpowiednio sporządzony dokument posiada pełną moc prawną.

akty notarialne Szczecin
127 0
13 Tablice reklamowe

Jeżeli szukasz solidnej firmy, która zapewni Ci nowoczesne meble przeznaczone do biur, placówek oświatowych lub zakładów pracy, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zapewniamy największy wybór takich produktów jak: szafy na puchary, szklane regały oraz tablice reklamowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Tablice reklamowe
136 0
14 Skup wiązek samochodowych

Oferujemy skup wiązek samochodowych - najwyższa jakość obsługi i atrakcyjne ceny są tym, co możemy zaoferować wszystkim naszym klientom. Tylko u nas mogą Państwo liczyć na profesjonalną współpracę na jasnych i uczciwych zasadach. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie skupu wiązek samochodowych.

Skup wiązek samochodowych
157 0
15 Przedszkole niepubliczne Warszawa

Chcesz zapewnić swojej pociesze doskonałą opiekę i najlepsze warunki do rozwoju? Jeżeli tak, to najlepszym wyborem okaże się dla Ciebie przedszkole niepubliczne Mały Podróżnik w Warszawie! Mnóstwo zabawy i nauki w trakcie różnych zajęć tematycznych to najlepszy sposób na rozbudzanie w dziecku ciekawości świata.

Przedszkole niepubliczne Warszawa
518 0
16 Radca prawny

W zakres działalności znajdującej się w Bydgoszczy kancelarii prawnej wchodzi udzielanie kompleksowych porad, sporządzanie i opiniowanie dokumentów prawniczych, a także reprezentowanie klientów przed sądem oraz urzędami. Radca świadczy usługi związane z prawem pracy, cywilnym, rodzinnym, podatkowym i wekslowym, a także administracyjnym i nieruchomości. Oferta biura radcowskiego skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, a także do jednostek samorządu terytorialnego.

Radca prawny
70 0
17 Doradztwo prawne Bydgoszcz

Świadczone przez nas usługi obejmują zarówno osoby prywatne, jak i też podmioty gospodarcze. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski w Bydgoszczy proponuje doradztwo prawne. Nasi radcowie i adwokaci specjalizują się w kodeksie spółek handlowych, karnym i cywilnym, a także przepisach gospodarczych i spadkowych.

Doradztwo prawne Bydgoszcz
151 0
18 Odbiór odpadów budowlanych

Dzięki szerokiej flocie pojazdów jesteśmy w stanie odebrać od Państwa wszelkie odpady budowlane czy remontowe. Organizujemy profesjonalny wywóz gruzu na terenie Krakowa oraz okolicznych gmin. Dysponujemy odpowiednim potencjałem technicznym - samochody o udźwigu do 23 ton. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Odbiór odpadów budowlanych
418 0
19 Nadzór przyrodniczy

Nasza firma zajmuje się między innymi nadzorem przyrodniczym oraz ekspertyzami ornitologicznymi. Oferujemy również monitoring ptaków, który pomaga określić, jakie zmiany zaszły w ich rozmieszczeniu oraz liczebności. Badania prowadzone są przez doświadczonego ornitologa przez kilkanaście miesięcy w celu uzyskania pełnego obrazu zjawisk zachodzących w przyrodzie.

Nadzór przyrodniczy
600 0
20 Komornik w Bydgoszczy

Michał Popiel to komornik sądowy, działający przy Sądzie Rejonowym Bydgoszcz. Przeprowadza on różnorodne licytacje - nieruchomości i ruchomości. Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej, bądź pod numerem telefonu. Zapraszamy do kontaktu właśnie z tym funkcjonariuszem publicznym. Na stronie publikowane są aktualne aukcje.

Komornik w Bydgoszczy
499 0
21 Zwalczanie pluskiew Warszawa

Jeśli w Twoim mieszkaniu pojawili się nieproszeni lokatorzy w postaci mrówek lub karaluchów, skontaktuj się z naszą firmą z Warszawy. Świadczone przez nas kompleksowe usługi dezynsekcyjne pozwalają na skuteczne zwalczanie pluskiew, moli oraz innych owadów, które ciężko jest wytępić stosując domowe metody i trutki.

Zwalczanie pluskiew Warszawa
155 0
22 Kancelaria notarialna Warszawa

Nasze biuro świadczy usługi z zakresu sporządzania aktów prawnych oraz oświadczeń dotyczących na przykład spółek handlowych oraz przyjęcia na przechowanie pieniędzy. Kancelaria notarialna w Warszawie oferuje także pomoc w zakresie majątkowych spraw małżeńskich, spraw spadkowych oraz przeniesienia własności nieruchomości.

Kancelaria notarialna Warszawa
434 0
23 Obsługa loterii promocyjnej

Specjalnością Kancelarii Radcy Prawnego Artur Muranowicz są gry hazardowe, w ramach których jesteśmy w stanie sporządzić regulamin loterii promocyjnej i audiotekstowej, a także podjąć się całościowej obsługi loterii, począwszy od organizacji, aż po kontrolę, na którą pozwala nam posiadane świadectwo zawodowe Ministra Finansów.

Obsługa loterii promocyjnej
317 0
24 radca prawny Bydgoszcz

Wspieramy swoich klientów w zakresie procesów sądowych dotyczących m.in. błędów lekarskich czy kosmetycznych (np. zastosowanie niewłaściwego leczenia). Radca prawny pomaga na terenie Bydgoszczy, gdzie zajmuje się reprezentowaniem podczas separacji, rozwodów, przy podziale majątku czy przy unieważnianiu testamentu.

radca prawny Bydgoszcz
130 0
25 Ceny płyt warstwowych

KINGSPAN to sklep oferujący wysokiej klasy płyty warstwowe. Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów oferujemy im produkty, które z całą pewnością spełnią ich oczekiwania względem jakości i ceny. Wszystkie nasze propozycje to artykuły najlepsze w swoim rodzaju - decydując się na ich zakup przekonasz się o tym osobiście.

Ceny płyt warstwowych
443 0
26 Zasłony

Nasza firma to renomowany producent tekstyliów najwyższej jakości. W asortymencie posiadamy najpiękniejsze wzory i kolory. Są to przede wszystkim eleganckie zaśłony i firany oraz pościel bawełniana, która znakomicie sprawdza się nawet dla malutkich dzieci. Polecamy szeroki wybór wymiarów, a także wzorów naszych produktów. Serdecznie zachęcamy do zamawiania i zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

Zasłony
489 0
27 Lakierowanie

Interesuje Cię lakierowanie na najwyższym poziomie - my wiemy jak sprawić, byś był zadowolony z realizacji zadania. Trzy czynniki, które mają wpływ na ostateczny kształt naszych usług - ludzie, maszyny i rozwiązania, są w naszej firmie zawsze na wysokim poziomie. Dodatkowo oferujemy konkurencyjne ceny i błyskawiczny czas realizacji, dzięki czemu zlecając nam lakierowanie możesz liczyć na pełną satysfakcję z jego efektów.

Lakierowanie
89 0
28 Wentylatory dachowe

Nie tylko wentylatory dachowe, ale również i wiele innych części, które potrzebne są do tego, aby wentylacja prawidłowo nie tylko została zainstalowana, ale aby również prawidłowo działała. Wentylatory dachowe to jedna z nielicznych, choć najważniejsza część całej wentylacji - zwłaszcza tej wentylacji - najnowszej generacji.

Wentylatory dachowe
324 0
29 Szlifowanie betonu

Dziś profesjonalne ekipy nie mogą się bez tego obejść. Używanie szlifierki do do takich zadań jak szlifowanie betonu pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz energię. Dzięki specjalnemu workowi na gruz, doczepionemu do szlifierki do betonu, możemy też skrócić czas potrzebny do posprzątania tego bałaganu. Duże ekipy pracujące na dużych powierzchniach są zmuszone aby używać odkurzacze przemysłowe. Nie jest to tylko "mus", ale i znaczne ułatwienie. Szlifierki dzięki którym szlifowanie betonu jest łatwe są tak wykonane, że posiadają rękojeść albo dwie, które pozwalają na bardzo mocne przyciskanie szlifierki do podłoża.

Szlifowanie betonu
140 0
30 Rekolekcje wielkopostne

Nie strać niepowtarzalnej szansy odnowienia swojego przymierza z Bogiem, jaką dają rekolekcje wielkopostne. To przecież najważniejszy okres w kalendarzu liturgicznym, dlatego nie warto go tracić na rzeczy przyziemne, doczesne. Nasze domy znajdują się w różnych częściach Polski, dla wszystkich znajdziemy też czas.

Rekolekcje wielkopostne
187 0
- Formularz
© 2020 www.fdzd.pl